دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/08/19

پیشنهاد بازی؛ «عجایب هفتگانه» را بازسازی کنید

در بازی «عجایب هفتگانه» (7Wonders) با بازسازی یک تمدنی باستانی و جمع‌آوری امتیاز برنده بازی شوید.

پیشنهاد بازی؛ «عجایب هفتگانه» را بازسازی کنید

بیایید به گذشته‌های دور برویم. به دورانی که تمدن‌های باستانی در حال شکل‌گیری بودند و قرار بود عجایب هفتگانه سمبل این تمدن‌ها باشند. بر اثر اتفاقی شما رهبر یکی از این تمدن‌های نوپا می‌شوید و قرار است نقش مهمی در توسعه و ساخت آن تمدن برعهده بگیرید. و از همه مهمتر می‌خواهید یکی از عجایب هفتگانه را برای جهان به ارمغان بیاورید.
روند بازی بسیار ساده است اما آن چیزی که سختش می‌کند قدرت تصمیم‌گیری شماست. کل بازی در سه دور شش نوبته انجام می‌گیرد. این سه دور مثل سه عصر عمل می‌کنند و در پایان عصر سوم هم عجایب هفتگانه را تکمیل می‌کنید و هم بازی به پایان می‌رسد.
بازی با انتخاب شانسی هفت کارت اولیه شروع می‌شود. نفر اول از این هفت کارت یکی را به انتخاب خودش بر می‌دارد و بقیه کارت‌ها را به نفر دوم می‌دهد. این روند تا جایی ادامه پیدا می‌کند که هر بازیکن ۶ کارت در آن دور گرفته باشند. شاید با خودتان بگویید که این بازی چقدر آسان است. اما خب اینکه شما از بین آن هفت کارت کدام کارت را انتخاب کنید که به کارتان بیاید خودش داستانی است مهلک و کشنده. ممکن است دستی به شما برسد که هر هفت کارتش گره‌ای از مشکلات شما را باز کند یا برعکس، هر هفت کارتش به پشیزی نیرزند.
بعد از انتخاب کارت بلافاصله آن را بازی می‌کنید. بعضی از کارت‌ها به شما منابع اولیه می‌دهند، تعدادی دیگر به درد داد و ستد با رقیبان می‌خورند و تعدادی دیگر برای علوم و افزایش قدرت نظامی کاربرد دارند. در همین بین و با همین کارت‌ها کم‌کم عجایب هفتگانه شما هم ساخته می‌شود.
برخلاف ظاهرش که بازی پرپیچ‌وخمی به نظر می‌رسد، بازی در نیم ساعت جمع می‌شود. ویژگی مهم دیگرش این است که تا انتهای بازی، بازیکنی از بازی خارج نمی‌شود و همه تا آخر ماجرا حضور دارند. شما می‌توانید این بازی جذاب را هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی از دو فروشگاه زیر تهیه کنید:
کتاب‌فروشی بزرگسال:
۰۲۱۹۶۰۴۵۶۹۳
کتاب‌فروشی کودک و نوجوان:
۰۲۱۹۶۰۴۵۷۴۴
همچنین می‌توانید تنها با چند کلیک به صورت اینترنتی از اینجا تهیه کنید.
 

اطلاعات بازی:
تعداد نفرات: ۲ تا ۷ نفر
زمان بازی: ۳۰ دقیقه
رده سنی: بالای ۱۰ سال
درجه سختی: متوسط
 

1399/08/19 | 14:07 0 نظر 144 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای
  • پیشنهاد بازی؛ «عجایب هفتگانه» را بازسازی کنید

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.