سفر به دنیای سرگرمی

سرزمین فکر‌بازیا

بلوکA - طبقه اول

سرزمین فکر بازیا، مجموعه فضایی علمی و تفریحی است که بازی‌های آن بر اساس هوش هشت‌گانه گاردنر طراحی شده است. کودکان و نوجوانان با انجام فعالیت‌های علمی در قالب بازی و سرگرمی به تقویت هوش و خلاقیت خود می‌پردازند و در جهت توانمند‌سازی اندیشه و فکر فعالیت می‌کنند. فعالیت‌ در حوزه اندیشه و توانمند‌سازی هوش، محور اصلی ایجاد این مجموعه است. این مجموعه از 5 قسمت (طبیعت بازیا، راز‌بازیا، ساخت‌بازیا، تلاش‌بازیا، صدا‌بازیا) تشکیل شده که در هر بخش تعدادی ...

سرزمین فکر‌بازیا

بازیکده سالند

بلوکD - طبقه همکف

«باشگاه سلامت سالند» یک تجربه جدید، جذاب و خلاق در زمینه بازی‌وارسازی است که با هدف (Gamification) با هدف «آموزش دانش سلامت و افزایش فعالیت بدنی» ایجاد شده است. بازیکده سالند با ارائه دو گروه بازی تخته‌ای و حرکتی تلاش کرده است تا نکات سلامت و پزشکی را از طریق بازی و سرگرمی به گروه‌های سنی 9 سال تا بزرگسالان آموزش بدهد.

بازیکده سالند

شهربازی تعاملی روبوکیدز

بلوکA - طبقه همکف

روبوکیدز، یک شهربازی تعاملی - رباتیکی با یک داستان فضایی است که حاصل تلاش مهندسان جوان ایرانی از شرکت دانش بنیان آرسام وابسته به دانشگاه صنعتی امیرکبیر می‌باشد که با ایده‌پردازی، طراحی و تولید دانش رباتیک را به همراه بازی‌های تعاملی به مرحله بهره برداری رسانده است.

شهربازی تعاملی روبوکیدز

اتاق فرار باغ کتاب

بلوکD - طبقه همکف

اتاق فرار یک بازی گروهی، فکری و هیجانی ۴ تا ۸ نفری است که برای گروه سنی 10 سال به بالا در نظر گرفته شده است. در این بازی به فراخور داستان هر اتاق، مخاطب به کمک سرنخ‌هایی که در دست دارد، معما‌ی هر داستان را حل می‌کند و در زمانی ازپیش‌تعیین‌شده بازی را به اتمام می‌رساند. این مجموعه دارای سه اتاق مجزا با داستان‌هایی متفاوت است و تلاش کرده که در هر اتاق مخاطب را درگیر ماجرایی هیجان‌انگیز کند. داستان «اتاق بیگانه» شما را وارد دنیای فضای...

اتاق فرار باغ کتاب

خانه کودک باغ کتاب

بلوکA - طبقه همکف

مجموعه بازی‌های خانه کودک باغ کتاب تهران ارائه‌کننده بازی‌ها و محصولات ورزش تفریحی با محوریت فعالیت‌های بدنی و حرکتی و با هدف رفع خستگی جسمانی و روانی و ایجاد نشاط عزیزان خردسال است. در این مجموعه که پذیرای کودکان 3 تا 10 سال است انواع وسایل بازی و سرگرمی، عروسک، استخر توپ وجود دارد. شما می‌توانید با سپردن کودکان خود به مجموعه خانه کودک با خیال راحتی در محیط باغ کتاب به گردش پرداخته و لحظات بدون دغدغه‌ای داشته باشد.

خانه کودک باغ کتاب