دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

سفر به دنیای سرگرمی

اتاق فرار باغ کتاب

بلوکD - طبقه همکف

اتاق فرار یک بازی گروهی، فکری و هیجانی ۴ تا ۸ نفری است که برای گروه سنی 10 سال به بالا در نظر گرفته شده است. در این بازی به فراخور داستان هر اتاق، مخاطب به کمک سرنخ‌هایی که در دست دارد، معما‌ی هر داستان را حل می‌کند و در زمانی ازپیش‌تعیین‌شده بازی را به اتمام می‌رساند. نفرین فرعون برای کشف مقبره‌ای که به تازگی نشانه‌هایی از آن پیدا شده سفری را به مصر آغاز می‌کنید و سر از قصر آخرین پادشاه مصر در می‌آورید. زمانی که به آنجا می‌رسید دریچه‌ای...

اتاق فرار باغ کتاب

سرزمین فکر‌بازیا

بلوکA - طبقه اول

فکر‌بازیا؛، جایی برای بازی و استعداد‌یابی همه ما حداقل یک‌بار شنیده‌ایم که بعضی افراد در بعضی زمینه‌ها استعداد دارند و ممکن است زمینه استعداد هر فرد با فرد دیگری متفاوت باشد. برای همین است که بعضی‌ها معتقدند که اگر زمینه استعداد بچه‌ها از کودکی شناسایی بشود می‌توان آن‌ها در همان سنین کودکی راهنمایی کرد و پرورش داد. مجموعه «سرزمین فکربازیا» باغ کتاب تهران، جایی است که تلاش کرده است با رویکردی علمی مجموعه‌ای از بازی‌ها و سرگرمی‌هایی ...

سرزمین فکر‌بازیا

خانه اسباب بازی

بلوکD - طبقه همکف

خانه اسباب بازی باغ کتاب تهران فضایی پر از سرگرمی و رنگ است که بیش از 3 هزار کالای آموزشی، فکری و سرگرمی برای تمام گروه‌های سنی را در خود جای داده است. خانه اسباب بازی فضایی فضایی به مساحت 350 متر‌مربع است که سرگرمی‌هایی برای افراد 1 ماهه تا 99 ساله دارد. تمام محصولات خانه اسباب بازی از اجناس ایرانی است. این مجموعه هر روز از ساعت 9 تا 21 آماده میزبانی از مخاطبان است.

خانه اسباب بازی

شهربازی تعاملی روبوکیدز

بلوکA - طبقه همکف

روبوکیدز، یک شهربازی تعاملی - رباتیکی با یک داستان فضایی است که حاصل تلاش مهندسان جوان ایرانی از شرکت دانش بنیان آرسام وابسته به دانشگاه صنعتی امیرکبیر می‌باشد که با ایده‌پردازی، طراحی و تولید دانش رباتیک را به همراه بازی‌های تعاملی به مرحله بهره برداری رسانده است.

شهربازی تعاملی روبوکیدز

خانه کودک باغ کتاب

بلوکA - طبقه همکف

مجموعه بازی‌های خانه کودک باغ کتاب تهران ارائه‌کننده بازی‌ها و محصولات ورزش تفریحی با محوریت فعالیت‌های بدنی و حرکتی و با هدف رفع خستگی جسمانی و روانی و ایجاد نشاط عزیزان خردسال است. در این مجموعه که پذیرای کودکان نوپا تا 8 سال است انواع وسایل بازی و سرگرمی، عروسک، استخر توپ وجود دارد. شما می‌توانید با سپردن کودکان خود به مجموعه خانه کودک با خیال راحتی در محیط باغ کتاب به گردش پرداخته و لحظات بدون دغدغه‌ای داشته باشد.

خانه کودک باغ کتاب