سفر به دنیای هنر

رنگ‌آمیزی صنایع‌دستی هیما

بلوکD - طبقه همکف

صنایع‌دستی هیما از پاییز 1398 در قسمت انتهایی بلوک D در طبقه همکف سروستان باغ کتاب تهران شروع به کار کرد. در این قسمت افراد در گروه‌های سنی متفاوت می‌توانند با ظروف سفالی خام را طبق ذوق و سلیقه خود رنگ‌آمیزی کرده و پس از لعاب‌کاری و پخت در کوره توسط صنایع‌دستی هیما، آن را تحویل بگیرند. کودکان می‌توانند در زمان رنگ‌آمیزی ظرف سفالی خود از کمک و هدایت کارشناسان هیما استفاده کنند. کارشناسان هیما در سلیقه و انتخاب کودکان هیچ تغییری نمی‌دهند و تنها به ...

رنگ‌آمیزی صنایع‌دستی هیما

فروشگاه محصولات هنری آرت شاپ

بلوکD - طبقه همکف

فروشگاه محصولات هنری (آرت شاپ) ارائه دهنده انواع صنایع دستی، ظروف و اشیاء تزئینی مانند سفال، گلیم، چرم، چوب و شیشه است. ای مجموعه انتخاب مناسبی برای خرید هدیه و محصولات خاص و منحصر‌به‌فرد است.

فروشگاه محصولات هنری آرت شاپ

پردیس سینمایی باغ کتاب

بلوکC - طبقه همکف

پردیس سینمایی باغ کتاب تهران از بزرگ‌ترین پردیس‌های سینمایی کشور و جزئی از مجموعه باغ کتاب است. این پردیس دارای 10 سالن نمایش مجهز با گنجایش 1300 نفر در مجموع است که امکان پخش و اجرای چندین فیلم و تئاتر به‌طور هم‌زمان فراهم کرده است. از مزیت‌های پردیس سینمایی باغ کتاب تهران می‌توان به سیستم صوت دالبی ساراند، تصویر دیجیتال مطابق با استانداردهای جهانی، بوفه های مجهز و کافی شاپ است.

پردیس سینمایی باغ کتاب