خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

کافه‌ها و رستوران‌های باغ کتاب

کافه رستوران امیرشکلات پلاس

بلوکC - بام

کافه رستوران امیرشکلات پلاس بر روی بام بلوک C و کنار آمفی‌تئاتر روباز باغ کتاب قرار دارد. این کافه رستوران تنوع مناسبی در منوی خود دارد و از انواع دمنوش سنتی تا انواع پیتزا و پاستا را می‌توانید در منوی آن پیدا کنید.

کافه رستوران امیرشکلات پلاس

کافه رستوران آمانا

بلوکC - بام

کافه رستوران آمانا بر روی بام بلوک C باغ کتاب و در کنار آمفی‌تئاتر روبازِ این مجموعه قرار دارد. آمانا می‌تواند میزبان 100 نفر در فضای باز و بسته باشد. کافه رستوران آمانا نوشیدنی گرم انواع قهوه و انواع چای، نوشیدنی‌های سرد مانند شیک، لیموناد و موهیتو را در منوی خود دارد.

کافه رستوران آمانا

کافه رستوران باغ

بلوکD - طبقه همکف

کافه رستوران باغ در فضای باز باغ کتاب و در ضلع غربی این مجموعه قرار دارد. این کافه رستوران عرضه‌کننده انواع غذا‌ و پیش غذای ایرانی و نوشیدنی سرد و گرم است. این مجموعه دارای فضای باز و بسته است و با داشتن فضایی به وسعت 450 مترمربع ظرفیت پذیرش 150 نفر را دارد.

کافه رستوران باغ

کافه نوش

بلوکA - طبقه اول

کافه نوش در طبقه اول، بلوک A و در مجموعه «فکربازیا» قرار دارد. این کافه عرضه‌کننده انواع نوشیدنی‌های سرد، نوشیدنی‌های گرم، غذا‌ها و کیک‌ها است.

کافه نوش

کافه علم

بلوکD - طبقه اول

کافه علم (کافه باغ علم نوجوان) در طبقه اول، انتهای بلوک D قرار دارد. این کافه عرضه‌کننده انواع چای‌، دمنوش، قهوه، نوشیدنی گرم، شربت و نوشیدنی سرد، کیک، شیک، صبحانه و عرقیات است.

کافه علم

کافه کُر

بلوکD - طبقه زیر همکف

کافه کُر (CORE CAFE) در طبقه زیر‌همکف بلوک D، و در مجموعه پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران واقع شده است. این مجموعه در بهار 99 و با عرضه خوراکی‌های متنوع مانند انواع نوشیدنی گرم، نوشیدنی سرد، پیش غذا و وعده‌های غذایی شروع به کار کرده است.

کافه کُر

هُنُنُی دونات

بلوکA - طبقه همکف

دونات هُنُنُی نوعی میان وعده بین‌المللی بسیار محبوب و کاملا متفاوت با پیراشکی سنتی رایج در بازار ایران است و از یک نوع خمیر خاص تولید می‌شود که در اکثر کشورهای جهان دارای طرفداران بسیاری است. دونات هُنُنُی با استفاده از مواد مغذی و مقوی و سالم توسط دستگاه‌های اتوماتیک تولید می‌شود در صورتی که پیراشکی همان خمیر نان ساندویچی سرخ شده است که دارای ارزش تغذیه ای پایینی می‌باشد.دونات هُنُنُی فاقد جوش شیرین و مواد نگهدارنده است و در آن از مخمر که دارای...

هُنُنُی دونات

جلاتو

بلوکA - طبقه همکف

بستنی جلاتو در اردیبهشت 99 فعالیت خود را در باغ کتاب آغاز کرد. در این فروشگاه انواع بستنی، آبمیوه و نوشیدنی سرد عرضه می‌شود.

جلاتو

فروشگاه محصولات غذایی کلانا

بلوکC - طبقه همکف

فروشگاه کلانا با هدف عرضه محصولات تازه و سالم با قیمت مناسب در بهار 1398 در مجموعه باغ کتاب تهران آغاز به کار کرد. کلانا تمرکز خود را بر ارائه میان‌وعده‌هایی سبک، سریع و سالم به عنوان نیازی اساسی در شهرهای بزرگ گذاشته است. محصولات کلانا با تنوع مناسب، بدون مواد نگهدارنده و به صورت روزانه تولید می‌شود. این محصولات شامل انواع اسنک،کلاب، رپ، کوکی، مافین، کیک گرم و سرد، دسر، سالاد، پات، نودل، نوشیدنی سرد و گرم و ... است.

فروشگاه محصولات غذایی کلانا

کافه ویونا

بلوکC - طبقه همکف

کافه ویونا باغ کتاب یک کافه از مجموعه کافی شاپ‌های زنجیره‌ای ویونا است. کافه ویونا باغ کتاب در کنار عرضه قهوه، انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، بستنی، تست، صبحانه و سالاد را هم به مشتریان عرضه می‌کند. کافه ویونا در سال 1386 با افتتاح نخستین شعبه خود در تهران شروع به فعالیت کرد و شعبه باغ کتاب این کافه نیز در آبان‌ماه 96 افتتاح شد.

کافه ویونا

کافه رستوران ایزار

بلوکA - طبقه اول

كافه رستوران ايزار مردادماه سال ٩٧ در طبقه اول بلوک A و در همسایگی فکربازیا افتتاح شد. کافه ایزار ارائه دهنده انواع غذا‌های فرنگی، پیتزا، ساندویچ، گریل، سالاد و انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و دسر و کیک‌ها است. همچنین این کافه دارای فضای باز و بسته است.

کافه رستوران ایزار

کیوسک برگر

بلوکC - طبقه اول

کیوسک برگر باغ کتاب، دومین شعبه این مجموعه است. این رستوران عرضه کننده انواع برگر و سالاد است. این رستوران که تیر‌ماه 97 در باغ کتاب افتتاح شد، با دارا بودن فضای باز و بسته، آمادگی دارد تا با ارائه تخفیف‌های گروهی میزبان اردوهای مدارس و تور علمی موسسات فرهنگی باشد.

کیوسک برگر