دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

کافه‌ها و رستوران‌های باغ کتاب

کافه نوش

بلوکA - طبقه اول

کافه نوش در طبقه اول، بلوک A و در مجموعه «فکربازیا» قرار دارد. این کافه عرضه‌کننده انواع نوشیدنی‌های سرد، نوشیدنی‌های گرم، غذا‌ها و کیک‌ها است.

کافه نوش

کافه طوبی

بلوکD - طبقه اول

کافه طوبی (کافه باغ علم نوجوان) در طبقه اول، انتهای بلوک D قرار دارد. این کافه عرضه‌کننده انواع چای‌، دمنوش، قهوه، نوشیدنی گرم، شربت و نوشیدنی سرد، کیک، شیک، صبحانه و عرقیات است.

کافه طوبی

کافه کُر

بلوکD - طبقه زیر همکف

کافه کُر (CORE CAFE) در طبقه زیر‌همکف بلوک D، و در مجموعه پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران واقع شده است. این مجموعه در بهار 99 و با عرضه خوراکی‌های متنوع مانند انواع نوشیدنی گرم، نوشیدنی سرد، پیش غذا و وعده‌های غذایی شروع به کار کرده است.

کافه کُر

سالاد‌سرا و لقمک ژینو

بلوکC - طبقه همکف

فروشگاه ژینو عرضه‌کننده انواع سالاد، نوشیدنی و لقمک سرد و گرم مانند پیراشکی گوشت و قارچ، لقمک بندری، لازانیا، پنینی، سالاد سزار، لقمه چیکن، اسلایس پیتزا، لقمک الویه، اسپرینگ مرغ و ... است.

سالاد‌سرا و لقمک ژینو

جلاتو

بلوکA - طبقه همکف

بستنی جلاتو در اردیبهشت 99 فعالیت خود را در باغ کتاب آغاز کرد. در این فروشگاه انواع بستنی، آبمیوه و نوشیدنی سرد عرضه می‌شود.

جلاتو

فروشگاه محصولات غذایی کلانا

بلوکC - طبقه همکف

فروشگاه کلانا با هدف عرضه محصولات تازه و سالم با قیمت مناسب در بهار 1398 در مجموعه باغ کتاب تهران آغاز به کار کرد. کلانا تمرکز خود را بر ارائه میان‌وعده‌هایی سبک، سریع و سالم به عنوان نیازی اساسی در شهرهای بزرگ گذاشته است. محصولات کلانا با تنوع مناسب، بدون مواد نگهدارنده و به صورت روزانه تولید می‌شود. این محصولات شامل انواع اسنک،کلاب، رپ، کوکی، مافین، کیک گرم و سرد، دسر، سالاد، پات، نودل، نوشیدنی سرد و گرم و ... است.

فروشگاه محصولات غذایی کلانا

کافه ویونا

بلوکC - طبقه همکف

کافه ویونا باغ کتاب یک کافه از مجموعه کافی شاپ‌های زنجیره‌ای ویونا است. کافه ویونا باغ کتاب در کنار عرضه قهوه، انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم، بستنی، تست، صبحانه و سالاد را هم به مشتریان عرضه می‌کند. کافه ویونا در سال 1386 با افتتاح نخستین شعبه خود در تهران شروع به فعالیت کرد و شعبه باغ کتاب این کافه نیز در آبان‌ماه 96 افتتاح شد.

کافه ویونا

کافه رستوران ایزار

بلوکA - طبقه اول

كافه رستوران ايزار مردادماه سال ٩٧ در طبقه دوم بلوک A و در همسایگی فکربازیا افتتاح شد. کافه ایزار ارائه دهنده انواع غذا‌های فرنگی، پیتزا، ساندویچ، گریل، سالاد و انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و دسر و کیک‌ها است. همچنین این کافه دارای فضای باز و بسته است.

کافه رستوران ایزار

کیوسک برگر

بلوکC - طبقه اول

کیوسک برگر باغ کتاب، دومین شعبه این مجموعه است. این رستوران عرضه کننده انواع برگر و سالاد است. این رستوران که تیر‌ماه 97 در باغ کتاب افتتاح شد، با دارا بودن فضای باز و بسته، آمادگی دارد تا با ارائه تخفیف‌های گروهی میزبان اردوهای مدارس و تور علمی موسسات فرهنگی باشد.

کیوسک برگر

کافه کودک

بلوکA - طبقه همکف

کافه تخصصی کودک در باغ کتاب تهران برای میزبانی و میهمانی کودکان طراحی شده است. میزبانی از آن جهت که در کافه، کودکان میزبان خود و والدین هستند، و میهمان از آن جهت که با منوی کامل و سلامت کافه پذیرایی می‌شوند. کافه کودک یک کافه پژوهشی با محوریت پژوهش در حوزه‌ی تغذیه سلامت و در نظر گرفتن آسیب‌های تغذیه‌ای سنین مختلف و طراحی منو برای کودکان می‌باشد. در پژوهش‌های اولیه و طراحی منو از مشورت هیات علمی دانشگاه در رشته‌های فوق تخصصی گوارش و تغذیه...

کافه کودک