دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

زندگی در نهایت استیصال
سی و دومین برنامه «فیلم و گپ» برگزار می‌شود؛
 

زندگی در نهایت استیصال

سی و دومین برنامه «فیلم و گپ» به نمایش، نقد و بررسی فیلم «موشت» محصول 1967 سینمای فرانسه اختصاص دارد.
یکشنبه، 13 بهمن 1398 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، سی و دومین برنامه «فیلم و گپ» باغ کتاب به نمایش و نقد فیلم «موشت» اثر روبر برسون و محصول سال 1967 سینمای فرانسه اختصاص دارد. در این برنامه به روال هر چهارشنبه پس از نمایش فیلم، سعید قطبی‌زاده، مدرس و منتقد شناخته‌شده سینما به نقد و بررسی فیلم خواهد پرداخت.

«موشت» درامی 78 دقیقه‌ای است که داستان دختر 14 ساله فقیری به نام موشت را روایت می‌کند. موشت در دهکده‌ای در فرانسه زندگی می‌کند و رابطه‌ سردی با پدر و برادرش که قاچاقچی مشروبات الکلی است دارد و با دوستان مدرسه‌اش نیز میانه خوبی ندارد. در این میان تنها امید او در زندگی، مادر بیمار و در حال مرگش است.

این فیلم سیاه‌وسفید موفق به دریافت جوایز معتبری همچون جایزه انجمن منتقدان بین‌المللی جشنواره کن، جایزه تقدیر ویژه هیئت‌داوران جشنواره کن و نامزد دریافت نخل طلای جشنواره کن شد.

«فیلم و گپ» باغ کتاب با هدف نمایش فیلم‌های مطرح سینمای جهان هر چهارشنبه از ساعت 18 در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران و به میزبانی سعید قطبی‌زاده منتقد و مدرس شناخته‌شده سینما برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به خرید آنلاین بلیت می‌توانند از طریق صفحه خرید بلیت فیلم و گپ در سایت رویدادهای باغ کتاب تهران اقدام کنند.

تصاویر
  • زندگی در نهایت استیصال
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: