دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1398/09/18

آثار منتخب جشنواره «کودکآنلاین» در باغ کتاب

نخستین جشنواره وب‌سری و فیلم کوتاه «کودکآنلاین» به میزبانی باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

آثار منتخب جشنواره «کودکآنلاین» در باغ کتاب

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، نخستین جشنواره وب‌سری و فیلم کوتاه «کودکآنلاین» از 20 تا 22 آذر‌ ماه در سالن 8 باغ کتاب تهران برگزار می‌شود. در این جشنواره ۹۰ فیلم کوتاه و ۲۵ مجموعه سریال اینترنتی برگزیده در طول ۳ روز از چهارشنبه تا جمعه این هفته در سالن شماره ۸ باغ کتاب تهران به نمایش درخواهد آمد.

این جشنواره برای نخستین بار در کشور با محوریت تولید محتوای تصویری مانند فیچر فیلم، سریال و  مجموعه‏‌های آموزشی با تمرکز بر ظرفیت‌های کارآفرینی و توجه ویژه به استقبال کودکان و نوجوانان از این آثار برگزار می‌شود و قرار است که در فرایند برگزاری جشنواره از ایده‌ها و کسب‌و‌کار‌های برتر در این زمینه شناسایی، تقدیر و حمایت شود.

جشنواره کودکآنلاین در چهار بخش فیلم‌های کوتاه، وب‌سری‌ها، نمایشگاه کسب‌وکارهای محتوا محور و کارگاه‏‌ها برگزار خواهد شد. این جشنواره باهدف شکل‌گیری تولید محتوای ایرانی اسلامی در کشور، از روز چهارشنبه 20 آذر به همت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران آغازشده و تا روز جمعه 22 آذر‌ ادامه خواهد یافت. شما می‌توانید برنامه نمایش آثار این جشنواره را از فایل ضمیمه پایین دریافت نمایید.


1398/09/18 | 12:56 0 نظر 380 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای
  • آثار منتخب جشنواره «کودکآنلاین» در باغ کتاب

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.