1398/08/12

فکربازیا، برنده جایزه جهانی خشت طلایی

‎جدیدترین مجموعه علمی تفریحی باغ کتاب تهران برنده جایزه چهارمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی شد.

فکربازیا، برنده جایزه جهانی خشت طلایی

‎به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، هم‌زمان با روز جهانی شهرها سرزمین فکربازیای باغ کتاب در چهارمین دوره جایزه جهانی خشت طلایی مقام دوم را در حوزه شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور کسب کرد.
‎سرزمین فکربازیا باغ کتاب به جهت مشارکت مؤثر این مجموعه در ارتقای کیفیت زندگی شهروندان و زیست‌پذیری شهرها در حوزه شهر هوشمند و خلاق انسان‌محور، موفق به کسب مقام دوم شد. دکتر پیروز حناچی، شهردار تهران  این جایزه را به باغ کتاب تهران و موسسه‌ی نشر شهر اهدا کرد.
‎جایزه خشت طلایی در حوزه شهر هوشمند و خلاق، به آن دسته از پروژه‌های شهری تعلق می‌گیرد که در جهت توسعه خدمات هوشمندانه و خلاقانه شهری و با بهره‌برداری از فناوری‌های نوین و پیشرفته گامهای مثبتی بردارند.
‎سرزمین فکربازیا یکی از مجموعه‌‌های علمی و تفریحی جدید باغ کتاب تهران است که نوروز امسال افتتاح شده است. بازی‌های این مجموعه بر اساس هوش هشت‌گانه گاردنر طراحی شده است. کودکان و نوجوانان در این مجموعه با انجام فعالیت‌های علمی در قالب بازی و سرگرمی به تقویت هوش و خلاقیت خود می‌پردازند.


1398/08/12 | 18:52 1 نظر 102 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

فرهاد حاجی       دوشنبه, 13 آبان,1398
باغ کتاب با باغ علم هاش و فکربازیا برند منحصر بفردی رو تونسته ایجاد کنه که کیفیت زندگی خانواده ایرانی و نسل آینده رو می‌تونه بالا ببره کاش دامنه این حرکتای خوب گسترش پیدا کنه

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: