1398/06/20
باغ کتاب تهران با همکاری کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو برگزار می‌کند

اولین دوره مدیریت مراکز علم و پارک‌های موضوعی

باغ کتاب تهران در روزهای 27 و 28 شهریورماه میزبان نخستین دوره مدیریت مراکز علم و پارک‌های موضوعی است.

اولین دوره مدیریت مراکز علم و پارک‌های موضوعی

باغ کتاب تهران در روزهای 27 و 28 شهریورماه میزبان نخستین دوره مدیریت مراکز علم و پارک‌های موضوعی است.
به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، این دوره آموزشی به شکل کارگاهی و همراه با فعالیت‌های تیمی برگزار می‌شود. در نخستین دوره مدیریت مراکز علم و پارک‌های موضوعی، کاوه یزدی‌فرد - مدرس طراحی راهبردی - شرکت‌کنندگان را با طرح راهبردی و طرح اقتصادی و به کارگیری آنها در مدیریت بهره‌برداری آشنا می‌کند. ایمان جلیلی -مدرس روابط عمومی و بازاریابی دیجیتال - هم با موضوع روابط عمومی و بازاریابی دیجیتال، برنامه‌ریزی راهبردی و برندینگ تدریس خواهد کرد. سعید زواریان - مدرس مدیریت منابع انسانی - به آموزش موضوع مدیریت منابع انسانی، جذب، استخدام، مصاحبه و آموزش نیروی انسانی خواهد پرداخت و همچنین محمدحسین ذوالنوریان - مدرس برنامه‌ریزی و اجرای رویدادها - درباره چگونگی طراحی و اجرای رویداد خواهد گفت.
این دوره با همکاری و تأیید کرسی ارتباطات علم و فناوری یونسکو برگزار می‌شود و مدرک پایان دوره به کسانی که در تمام کلاس‌ها و کارگاه‌ها شرکت کنند با نشان یونسکو اهدا خواهد شد. هزینه دوره برای اعضای دبیرخانه مراکز علم و پارک‌های موضوعی با 50 درصد تخفیف 500 هزار تومان و برای دیگر افراد یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
در صورتی که هریک از مؤسسات عضو و غیرعضو تمایل به حمایت از این رویداد آموزشی داشته باشند، علاوه بر درج لوگو در پوستر و اقلام تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، تا سقف 5 نفر به صورت رایگان می‌توانند از طرف آن مؤسسه در این دوره شرکت کنند.
همچنین علاقه‌مندان جهت ثبت نام و اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها می‌توانند به نشانی الکترونیک EVENT.BAGHEKETAB.COM مراجعه کنند. مهلت ثبت‌نام در این دوره آموزشی از 20 تا 25 شهریور 1398 در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان به شرکت در این دوره برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند در ساعات اداری روزهای یکشنبه تا سه‌شنبه با شماره 96045757 (دبیرخانه مراکز علم و پارک‌های موضوعی، خانم قمی) تماس بگیرید.


1398/06/20 | 17:15 0 نظر 45 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.