1398/05/20
پیشنهاد کتاب به مناسبت روز عرفه

شرحی بر مناجات‌های سید‌الشهدا(ع)

باغ کتاب تهران به مناسبت روز عرفه مطالعه کتاب «وصال العارفین» را از نشر فرهنگ اسلامی پیشنهاد می‌کند.

شرحی بر مناجات‌های سید‌الشهدا(ع)

باغ کتاب تهران به مناسبت روز عرفه مطالعه کتاب «وصال العارفین» را از نشر فرهنگ اسلامی پیشنهاد می‌کند.
به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، کتاب «وصال العارفین» نوشته احمد زمردیان، در سال 1390 و در 907 صفحه، توسط انتشارات فرهنگ اسلامی روانه بازار نشر شده است. این کتاب در کتاب‌فروشی بزر‌گ‌سال باغ کتاب تهران (سروستان) قابل تهیه بوده و در دسترس علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی قرار دارد.
این کتاب قرآن، عترت و خدا‌شناسی از دیدگاه امام حسین(ع) را بیان کرده است. همچنین نویسنده کتاب، شرحی مفصّل بر دعای عرفه‌ی امام حسین(ع) ارائه کرده و به شرح و تفسیر این دعای ارزشمند پرداخته و تلاش کرده است تا فرازهای این دعای عرفانی را با آیات شریف قرآن مطابقت و وجوه عرفانی و توحیدی این دعا را شرح دهد.
احمد زمردیان، نویسنده کتاب، از نویسندگان شناخته شده کتب دینی است و تلاش‌های بسیاری در جهت نگارش کتاب‌هایی با موضوعات دینی و اعتقادی کرده است. او تحصیلات حوزوی خود را نزد اساتیدی همچون حضرات آیات ناصر مکارم شیرازی و سید ابوالقاسم خویی پیگیری کرده است.
برای تهیه این کتاب می‌توانید همه روزه از ساعت 10 تا 23 به سروستان باغ کتاب تهران (کتابفروشی بخش بزرگسال) مراجعه کنید. سروستان باغ کتاب تهران با داشتن 80 هزار کتاب و کالای فرهنگی یکی از بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی‌های کشور محسوب می‌شود.

1398/05/20 | 12:12 0 نظر 320 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.