1398/05/12
پیشنهاد کتاب به مناسب روز ازدواج

کتابی برای مشاوره انتخاب همسر

باغ کتاب تهران به مناسب سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) مطالعه کتاب «جوان و همسرگزینی» را به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی پیشنهاد می‌کند.

کتابی برای مشاوره انتخاب همسر

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، کتاب «جوان و همسرگزینی» نوشته آیت‌الله ابراهیم امینی که در 264 صفحه در سال 1394 توسط انتشارت بوستان کتاب قم منتشر شده است. این کتاب در سروستان باغ کتاب تهران قابل تهیه بوده و در دسترس کتابخوانان است.

کتاب حاضر با انگیزه مشاوره و راهنمایی در مورد ازدواج که بزرگ‏ترین و مهم‏ترین رویداد زندگی هر انسانی به حساب می‌آید به نگارش درآمده است. این کتاب در چهار بخش تنظیم شده است که عبارتند از: فواید و موانع ازدواج، انتخاب همسر، از خواستگاری تا عقد و از عقد تا عروسی.

کتاب «جوان و همسرگزینی» جزء مجموعه عقیدتی انتشارات بوستان کتاب با عنوان «جوان و باورها» است. از این مجموعه کتاب‌هایی با عنوان‏‌های؛ خداشناسی، معاد، پیامبری و پیامبر اسلام، آشنایی با اسلام، آشنایی با وظایف و حقوق زن، امامت و امامان و جوان و همسرگزینی منتشر شده است. همه این کتاب‌ها به قلم روان حضرت آیت‌الله امینی است که با سال‏ها اندیشه‏‌ورزی در منابع و متون دینی و ارتباط دائمی با جوانان و تفکر در مسائل عقیدتی و تربیتی، چنین مجموعه‏‌ای را سامان داده است.

برای تهیه این کتاب می‌توانید همه روزه از ساعت 10 تا 23 به سروستان باغ کتاب تهران (کتابفروشی بخش بزرگسال) مراجعه کنید.


1398/05/12 | 11:30 0 نظر 63 بازدید امتیاز: 5 با 1 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 5 با 1 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.