1398/05/12
پیشنهاد کتاب به مناسب روز ازدواج

کتابی برای مشاوره انتخاب همسر

باغ کتاب تهران به مناسب سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) مطالعه کتاب «جوان و همسرگزینی» را به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی پیشنهاد می‌کند.

کتابی برای مشاوره انتخاب همسر

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، کتاب «جوان و همسرگزینی» نوشته آیت‌الله ابراهیم امینی که در 264 صفحه در سال 1394 توسط انتشارت بوستان کتاب قم منتشر شده است. این کتاب در سروستان باغ کتاب تهران قابل تهیه بوده و در دسترس کتابخوانان است.

کتاب حاضر با انگیزه مشاوره و راهنمایی در مورد ازدواج که بزرگ‏ترین و مهم‏ترین رویداد زندگی هر انسانی به حساب می‌آید به نگارش درآمده است. این کتاب در چهار بخش تنظیم شده است که عبارتند از: فواید و موانع ازدواج، انتخاب همسر، از خواستگاری تا عقد و از عقد تا عروسی.

کتاب «جوان و همسرگزینی» جزء مجموعه عقیدتی انتشارات بوستان کتاب با عنوان «جوان و باورها» است. از این مجموعه کتاب‌هایی با عنوان‏‌های؛ خداشناسی، معاد، پیامبری و پیامبر اسلام، آشنایی با اسلام، آشنایی با وظایف و حقوق زن، امامت و امامان و جوان و همسرگزینی منتشر شده است. همه این کتاب‌ها به قلم روان حضرت آیت‌الله امینی است که با سال‏ها اندیشه‏‌ورزی در منابع و متون دینی و ارتباط دائمی با جوانان و تفکر در مسائل عقیدتی و تربیتی، چنین مجموعه‏‌ای را سامان داده است.

برای تهیه این کتاب می‌توانید همه روزه از ساعت 10 تا 23 به سروستان باغ کتاب تهران (کتابفروشی بخش بزرگسال) مراجعه کنید.


1398/05/12 | 11:30 0 نظر 191 بازدید امتیاز: 2.89 با 527 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 2.89 با 527 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.