خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

با تولید اثر، عظمت این جریان را حفظ کنیم
عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) در بازدید از شهادتگاه نمادین ریاست جمهوری در باغ کتاب تهران:
 

با تولید اثر، عظمت این جریان را حفظ کنیم

عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین (ع) از بازدید از شهادتگاه نمادین ریاست جمهوری در باغ کتاب گفت: شهادت آیت الله رئیسی، حادثه‌ای تأثیرگذار بود و باید نسبت به آن واکنشی تأثیرگذار نشان داد تا عظمت این جریان حفظ شود.
شنبه، 12 خرداد 1403 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، حمید حاجی ملا میرزایی، عضو هیئت علمی دانشگاه امام حسین، در بازدید از شهادتگاه نمادین ریاست جمهوری در مجموعه باغ کتاب تهران اظهار داشت: که در ۷۲ آیه مختلف قرآن کریم به ایمان و عمل صالح پرداخته شده و نتیجه این اعمال، عزیز شدن و مورد علاقه مردم بودن است. 
وی با اشاره به حادثه تلخ سقوط هلیکوپتر ریاست جمهوری گفت: این حادثه، اتفاق خاص و تأثیرگذاری بود و نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت بود و باید درباره آن آثاری تولید کرد. اگر برای رئیس جمهوری و تمام افرادی که به مردم خدمت می‌کنند، حادثه‌ای اتفاق بیفتد، تمام مردم درگیر می‌شوند. بر همین اساس باید نسبت به آن واکنشی تأثیرگذار نشان داد تا عظمت این جریان حفظ شود. 
این عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به اهمیت ایجاد یادواره‌هایی مربوط به شهدا ادامه داد: اگر این اقدامات با اخلاص انجام شود، قطعاً تأثیرگذار خواهد بود. باید فرهنگسازی شود که تمام مسئولان، خدمت‌گذار مردم باشند. اگر یک نفر قدمی برای مردم بردارند، مردم از او حمایت می‌کنند و شکرگذار خواهند بود؛ تأثیر آن نیز با خواست خدا اتفاق می‌افتد.

تصاویر
  • با تولید اثر، عظمت این جریان را حفظ کنیم
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: