1398/04/09
در آستانه دومین سال افتتاح باغ کتاب تهران؛

نخستین گردهمایی سازندگان و طراحان مراکز علم ایران برگزار می شود

اولین رویداد مراکز علم ایران به همت باغ کتاب تهران و با حضور طراحان و سازندگان مراکز علم کشور در آستانه دومین سال افتتاح باغ کتاب برگزار می شود.

نخستین گردهمایی سازندگان و طراحان مراکز علم ایران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب، اولین گردهمایی طراحان و سازندگان مراکز علم کشور با موضوع «طراحی و ساخت مرکز علم؛ یک تجربه ایرانی» با حضور نمایندگان مراکز علم کشور، در آستانه دومین سال افتتاح بزرگترین مرکز علم و سرگرمی کشور،  روز سه شنبه 11 تیر ماه 1398 در باغ کتاب تهران برگزار می شود.

توسعه چشمگیر مراکز علم در ایران در سال‌های اخیر، بهانه‌ای شد، تا گروه‌های طراح و سازنده این مراکز گرد هم بیایند و با به اشتراک گذاری تجربیات، مشکلات این حوزه در حال رشد را با بررسی کنند.

  موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، هلدینگ تفریحی و گردشگری ایران‌فان، شرکت مرصاد دانشگاه تهران، شرکت فن‌آموز، شرکت توانا، پژوهشگان رویان، مؤسسه آسمان شب، مرکز نجوم آوااستار  و شرکت اچ.اس. اد (شرکت ال جی) از جمله همراهان این رویداد مهم هستند.

نقش مراکز علم در توسعه عدالت آموزشی هم موضوعی است که در این نشست توسط دکتر سیدمجید حسینی بررسی خواهد شد.

اولین رویداد مراکز علم کشور روز سه شنبه 11 تیرماه از ساعت 9:00 صبح در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران برگزار میشود و علاقمندان میتوانند با حضور در این نشست از برنامههای آن استفاده کنند.

باغ کتاب تهران بزرگترین مجموعه کتاب و سرگرمیهای علمی کشور است که در دوطبقه با زیربنای 65 هزار متر مربع، 12 تیر ماه 1396 به بهره برداری رسید.


1398/04/09 | 10:47 0 نظر 388 بازدید امتیاز: 4.86 با 108 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4.86 با 108 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.