دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1398/04/06
به مناسبت دومین سال افتتاح؛

تخفیف ۴ تا ۴۴ درصدی در باغ کتاب تهران

شهروندان به مناسبت دومین سالگرد بازگشایی باغ کتاب تهران می‌توانند از تخفیف ۴ تا ۴۴ درصدی خدمات متنوع در این مجموعه بزرگ علمی فرهنگی بهره‌مند شوند.

تخفیف ۴ تا ۴۴ درصدی در باغ کتاب تهران

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، این تخفیف‌ها از تاریخ ۸ تا ۱۴ تیرماه به مدت یک هفته برای مراجعه‌کنندگان به باغ کتاب تهران در نظر گرفته شده است. کتاب‌فروشی کودک و نوجوان و کتاب‌فروشی بزرگسال باغ کتاب با ۱۰ درصد تخفیف پذیرای شهروندان خواهند بود.
ثبت‌نام کلاس آموزشی رباتیک شامل ۲۰ درصد تخفیف می‌شود و کارگاه رباتیک بازی‌ها هم ۴۰ درصد تخفیف برای شهروندان در نظر گرفته است. شبیه‌ساز پرواز با ۲۵ درصد تخفیف، اتاق فرار با ۳۰ درصد تخفیف و فکربازیا با ۳۰ درصد تخفیف میزبان مراجعه‌کنندگان خواهند بود.
همچنین بهای بلیت باغ علم کودکان در این یک هفته نیم‌بها خواهد بود. بلیت باغ علم نوجوان هم با ۴۰ درصد تخفیف و باغ علم کودک ال‌جی با ۴۴ درصد تخفیف به شهروندان ارائه می‌شود. در خانه کودک هم برای میزبانی از کودکان ۲۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.
تخفیف‌های ارائه شده به مناسبت دومین سالگرد افتتاح باغ کتاب تهران فقط شامل بخش‌های علمی و فرهنگی نمی‌شود و کافه‌ها و غرفه‌های فروش غذا و خوراکی‌ها هم تخفیف‌هایی را برای مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته‌اند. کیوسک برگر، بامی‌نو، ایزار، کلانا، دونات هننی، کافه کودک و کافه ویونا با ۵ درصد تخفیف پذیرای مردم خواهند بود. در غرفه نان و شیرنی لئو و باغستان هم ۱۰ درصد تخفیف ارائه می‌شود. کافه بازی هم ۳۰ درصد تخفیف برای مراجعه‌کنندگان در نظر گرفته است.

1398/04/06 | 19:13 1 نظر 2119 بازدید امتیاز: 3.78 با 9 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3.78 با 9 رای
  • تخفیف ۴ تا ۴۴ درصدی در باغ کتاب تهران

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

فرهام احمدی       پنجشنبه, 06 تیر,1398
عالیه

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: