دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/10/06
در هفته‌ای که گذشت؛

مخاطبان باغ کتاب چه کتاب‌هایی را بیشتر خریدند؟

فروشگاه کتاب بزرگسال باغ کتاب تهران، پر‌فروش‌ترین عناوین کتاب خود را به مخاطبان معرفی می‌کند.

مخاطبان باغ کتاب چه کتاب‌هایی را بیشتر خریدند؟

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، فروشگاه کتاب بزرگسال این مجموعه، 10 عنوان از پر‌فروش‌ترین کتاب‌های هفته پایانی آذر را به مخاطبان معرفی می‌کند. این کتاب‌ها بیشتر در حوزه روانشناسی، انگیزشی و موفقیت، خودشناسی و رمان است. در ادامه 10 عنوان پرفروش این فروشگاه به ترتیب معرفی می‌شود.

 1.  تکه‌هایی از یک کل منجسم؛ نویسنده: پونه مقیمی؛ انتشارات بینش نو
  کتاب «تکه هایی از یک کل منسجم» نوشته پونه مقیمی توسط نشر بینش نو روانه بازار شده است و از همان آغاز با استقبال خوب مخاطبان چندین مرتبه تجدید چاپ شد. محور اصلی این کتاب مسائل روانشناختی، رابطه با خود و روابط بین افراد است.
 2. هنر شفاف اندیشیدن؛ نویسنده: رولف دوبلی؛ ترجمه: عادل فردوسی‌پور و دیگران؛ نشر چشمه
  بي‌شعوري مهلك‌ترين عارضه كل تاريخ بشريت است كه تاكنون راهكاري علمي براي مقابله با آن ارائه نشده است. در اين كتاب خاوير كرمنت با زباني طنزآميز به بيان نظريه خود مي پردازد و محمود فرجامي، طنزپرداز ايراني، آن را با كسب مجوز رسمي و پرداخت حقوق كامل نويسنده و ناشر اثر اصلي، به فارسي ترجمه و بازآفريني كرده است
 3. خودت باش دختر؛ نویسنده: ریچل هالیس؛ ترجمه: هدیه جامعی؛ انتشارات کوله‌ پشتی
  ریچل هالیس در کتاب خودت باش دختر، به ما می‌گوید که باید از باور کردن دروغ‌هایی که درباره‌مان گفته می‌شود دست برداریم تا تبدیل به همان کسی شویم که واقعاً هستیم. این کتاب که از پرفروش‌های آمازون و نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۸ است، می‌تواند زندگی زنان و دختران را تغییر دهد.
 4. چهار اثر از فلورانس شین، نویسنده: نشمیل مشتاق؛ ترجمه: گیتی خوشدل؛ انتشارات: پیکان
  کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین به جرئت یکی از معدود کتبی در دنیاست که می‌تواند برای افرادی که به دنبال یک شروع جدید هستند، سازنده و مؤثر واقع شود. رمان اسکاول شین یکی از موفق‌ترین کتاب‌هایی که درزمینه قانون جذب و موفقیت نوشته شده معرفی کنیم.
 5. انسان در جست‌و‌جوی معنا (معنا درمانی)؛ نویسنده: ویکتور فرانکل؛ ترجمه: نهضت صالحیان - مهین میلانی؛ انتشارات: لیوسا
  انسان در جستجوی معنی اثر ویکتور فرانکل، روان‌پزشک، عصب‌شناس و پدیدآورنده ی لوگوتراپی است. فرانکل در این کتاب به عنوان یک روان‌شناس اگزیستانسیالیست به اهمیت جستجوی معنا برای زندگی، در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌پردازد.
 6. باشگاه پنج صبحی‌ها؛ نویسنده: رابین شارما؛ مترجم: رضا اسکندری آذر؛ انتشارات: نون
  کتاب «باشگاه پنج صبحی‌ها» روایت داستان دو غریبه است که با یک فرد بسیار پولدار آشنا می‌شوند. آن‌ها از آموزه‌ها و دستورالعمل‌های فرد پولدار استفاده می‌کنند تا مسیر موفقیت را بپیمایند. نویسنده در این اثر از اهمیت پنج صبح بیدار شدن می‌گوید، او از این زمان به‌عنوان ضربان تپنده‌ی جهان یاد می‌کند و به همه‌ی افرادی که به‌دنبال موفقیت هستند پیشنهاد می‌کند سحرخیز باشند.
 7. کیمیاگر؛ نویسنده: نویسنده: پائولو کوئیلو؛ مترجم: یولاند گوهرین؛ انتشارات: نگاه
  کیمیاگر تلاش های یازده ساله نویسنده برای رسیدن به اکسیر جوانی است. ولی پس از قبول شکست در یافتن اکسیر جوانی، مسئله برای نویسنده به امری نمادین تبدیل می شود و حاصل آن کتاب پیش رو.
 8. آدم‌های سمی؛ نویسنده: لیلیان گلاس؛ ترجمه: نهضت صالحیان و مینا فتحی؛ انتشارات: لیوسا
  محتوای این کتاب در دو بخش کلی دسته بندی شده است. قسمت اول شامل آزمون تشخیص و شناسایی افراد سمی و دسته بندی افراد سمی به سی نوع متفاوت است، که شما را قادر به تشخیص افراد سمی اطرافتان می کند. و تا حدی در می یابید که چرا این افراد این گونه اند.
 9. بیشعوری (راهنمای عملی شناخت و درمان خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت)؛ نویسنده: خاویر کرمنت؛ مترجم: محمود فرجامی؛ انتشارات: روزنه
  بي‌شعوري مهلك‌ترين عارضه كل تاريخ بشريت است كه تاكنون راهكاري علمي براي مقابله با آن ارائه نشده است. در اين كتاب خاوير كرمنت با زباني طنزآميز به بيان نظريه خود مي پردازد و محمود فرجامي، طنزپرداز ايراني، آن را با كسب مجوز رسمي و پرداخت حقوق كامل نويسنده و ناشر اثر اصلي، به فارسي ترجمه و بازآفريني كرده است.
 10. خودت را به فنا نده (کمتر فکر کن و دل به زندگی بده)؛ نویسنده: گری جان بیشاپ؛ مترجم: حسین گازر؛ انتشارات: کوله پشتی
  هیچ‌وقت با خودتان فکر کرده‌اید که شبیه یک همستر، روی یک چرخ، با عصبانیت و آشفتگی، مسیر زندگی‌ را دویده‌اید. اما همیشه در حال درجا زدن هستید؟ کتاب خودت را به فنا نده  به شما کمک خواهد کرد تا از تمام تنش‌ها و اضطراب‌‌های خود خلاص شده و ساعت‌ها احساس آرامش کنید.
1399/10/06 | 22:00 0 نظر 228 بازدید امتیاز: 3.5 با 4 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3.5 با 4 رای
 • مخاطبان باغ کتاب چه کتاب‌هایی را بیشتر خریدند؟

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.