خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

باشگاه زیست‌شناسی

باشگاه زیست‌شناسی باغ کتاب تهران مجموعه‌ای برای شناخت، آموزش و سرگرمی محور شدن زیست‌شناسی است که در بهار 1399 در مجموعه باغ کتاب تهران آغاز به کار کرد. باشگاه زیست‌شناسی باغ کتاب، یکی از معدود فضا‌های آموزشی و سرگرمی در حوزه علوم زیستی است که تلاش کرده است تا آشنایی با زیست‌شناسی را تبدیل به یک سرگرمی هیجان‌انگیز کند. هدف این مجموعه آشنایی با زیست‌شناسی به عنوان رشته‌ای رشته‌های علوم پایه، انتخاب رشته و شغل برای علاقه‌مندان این حوزه و همچنین افزایش دانش عمومی درباره زیست‌شناسی است.
مخاطبان این مجموعه از سن 7 سال تا 90 سال می‌توانند در یک گردش یک ساعته با مفاهیم کلی زیست‌شناسی و اصول این رشته آشنا شوند و در قالب تور‌های دانش‌آموزی به حل معما‌های زیستی بپردازند. همچنین کارگاه‌های آموزشی زیست‌شناسی با موضوع و محوریت خاص در این مجموعه برگزار می‌شود.
باشگاه زیست‌شناسی در یک محیط آزمایشگاهی واقعی و با استفاده از ابزار‌های این رشته مانند میکروسکوپ و سانتریفیوژ زیستی، چهار محور کلی را در زیست‌شناسی آموزش می‌دهد؛ آشنایی با مولکول‌های زیستی مانند تفاوت‌های سلول‌ها خونی و DNA، تفاوت سلول‌ها شامل تفاوت انواع سلول‌ها، قارچ و باکتری در زیر میکروسکوپ، آشنایی با جانداران، چرخه شکل‌گیری جانداران و ویژگی‌های گونه‌های مختلف زیستی و سلامتی که شامل آشنایی با کارکرد‌های بدن و سیستم ایمنی است.

 

  • کاربریکاربری: سفر به دنیای علم
  • ظرفیتظرفیت: 10 نفر
  • مناسب برایمناسب برای: بالای 10 سال
  • ساعات بازدیدساعات بازدید: 10 تا 21

مشخصات فضای بازدید

  • بلوک: بلوکA
  • طبقه: طبقه اول
  • مساحت:

امکانات باشگاه زیست‌شناسی

هزینه ورودی باشگاه زیست‌شناسی

تماس با باشگاه زیست‌شناسی

تلفن: 96045795-021

باشگاه زیست‌شناسی0 نظر 2476 بازدید امتیاز: 2.63 با 8 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 2.63 با 8 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.