خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

فضا‌های کار اشتراکی فضاهای بزرگی هستند که افراد می‌توانند به عنوان محل کار از آنجا استفاده کنند آنها میز و قسمت مخصوص به خود را دارند و از امکانات استفاده می کنند آنها فضای مورد نیاز خود را بدون پیش‌پرداخت و با مبلغی پایین‌تر از اجاره یک دفتر کار، اجاره می‌کنند. افراد در کنار یکدیگر و دیگر گروه‌های مستقر مشغول به فعالیت می شوند برای همین به آنها فضار کار اشتراکی می گویند و خود این نکته موجب افزایش بهره‌وری می شود همچنین فضاهای کار اشتراکی هزینه تأسیس و تعطیل کردن یک شعبه را برای شرکت ها و سازمان ها به حداقل می رساند.

مرکز نوآوری پارادایس‌هاب ارائه‌‌دهنده فضای کار اشتراکی در ایران با هدف فراهم‌سازی زیرساخت‌های مورد نیاز کارآفرینان ایجاد شده است. از خدمات و تجهیزاتی که این شرکت برای فریلنسرها‌ و تیم‌های استارتاپی فراهم کرده است می‌توان به صندلی و اتاق‌های اختصاصی و اشتراکی جهت استقرار نفرات و تیم‌ها، شبکه‌سازی بین نخبگان و مربیان کسب و کار، اتاق‌های جلسه و کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی، کافی‌شاپ و اینترنت پرسرعت نامحدود اشاره کرد.

این فضا و خدمات آن برای گروه شاغلین و مشاغل مناسب خواهد بود. گروه‌هایی مانند فری لنسر‌ها، استارتاپ‌ها یا گروه‌هایی که برای انجام فعالیت‌های مختلف خود نیاز به یک فضای کاری داشته، اما سرمایه کافی برای خرید و یا اجاره این کار را ندارند.

از امکانات مجموعه پارادایس هاب باغ کتاب تهران می‌توان به اینترنت، کافی‌شاپ، آشپزخانه، صندلی اختصاصی، آتریوم، سالن کنفرانس و دسترسی به حمل و نقل عمومی اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید از اشتراک پارادایس هاب را به صورت روزانه یا سالانه تهیه کنید.

  • کاربریکاربری: مراکز خدماتی باغ کتاب
  • ظرفیتظرفیت: 200 نفر
  • مناسب برایمناسب برای:
  • ساعات بازدیدساعات بازدید: 9 تا 21

مشخصات فضای بازدید

  • بلوک: بلوکC
  • طبقه: طبقه اول
  • مساحت:

امکانات فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

از امکانات مجموعه پارادایس هاب باغ کتاب تهران می‌توان به اینترنت، کافی‌شاپ، آشپزخانه، صندلی اختصاصی، آتریوم، سالن کنفرانس و دسترسی به حمل و نقل عمومی اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید از اشتراک پارادایس هاب را به صورت روزانه یا سالانه تهیه کنید.

هزینه ورودی فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

تماس با فضای کار اشتراکی پارادایس هاب

فضای کار اشتراکی پارادایس هاب2 نظر 41499 بازدید امتیاز: 3.37 با 75 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3.37 با 75 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

سعید       ﺳﻪشنبه, 04 خرداد,1400
با سلام و وقت بخیر .
می خواستم از شرایط ثبت نام در فضای کار اشتراکی بپرسم؟
فرزانه       یکشنبه, 26 اردیبهشت,1400
سلام.ببخشید برای ثبت نام فضای کاراشتراکی پارادیس هاب چه مدارکی مورد نیاز است وهزینه اش چقدره ؟

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: