خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب

پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب تهران در زیرزمین بلوک D باغ کتاب قرار دارد. این مجموعه در فضایی به وسعت 1600 مترمربع بنا شده و مکانی مجهز برای اجرای تئاتر و ضبط قطعات موسیقی است. پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب با داشتن امکاناتی مانند سن ِگردان و معماری آکوستیک، یک مرکز مدرن فرهنگی است که می‌تواند میزبان ضبط و اجرای موسیقی، اجرای تئاتر و نمایش باشد. این مجموعه از چهار بخش استودیو موسیقی، بلک باکس، کُر هال و کافه تشکیل شده است. 
استودیو موسیقی
استودیو موسیقی فضایی برای تمرین و ضبط قطعات موسیقی، لوکیشن فیلم‌برداری، ضبط آلبوم و تیزر است در این مجموعه است. این بخش از پردیس تئاتر و موسیقی با داشتن فضایی به وسعت 144 متر مربع، فضای کافی برای اجرای 70 نوازنده را دارد. همچنین ساز‌های پیانو، درام و پرکاشن در اختیار نوازنده‌ها قرار می‌گیرد. باند، میکسر، کابل و انواع میکروفون‌های استودیویی از امکانات پردیس تئاتر و موسیقی است. در کنار این‌ها، معماری آکوستیک با داشتن دیوار هفت لایه، از ویژگی‌های این مجموعه است. سقف‌ بلند و نوع شکست سقف‌ها هم برای ارکستر‌های زهی مناسب است.
بلک باکس
پلاتویی مخصوص اجرا، تمرین تئاتر و تصویربرداری است. اینجا فضای مناسبی برای اجرای تئاتر‌های تک، دو و سه وجهی است. دیوار و سقف 4.5 متری بلک باکس دارای معماری آکوستیک و مناسب اجرای تئاتر است. البته معماری این فضا کاربری خاصی را به مخاطب تحمیل نمی‌کند و امکان اجرای دکور‌هایی با کاربری مختلف، در این بخش وجود دارد. بلک باکس با داشتن فضایی به وسعت 165 مترمربع می‌تواند میزبان 120 نفر باشد. اتاق فرمان، سیستم صوتی مجهز، ویدئو پروژکتور، دو اتاق گریم، اتاق کارگردان و اتاق انتظار بازیگر از امکانات بلک باکس پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب است.
سالن اصلی تئاتر
سالن اصلی تئاتر پردیس سینمایی باغ کتاب تهران با ظرفیت 260 صندلی فضایی برای اجرای تئاتر، ارکستر، نمایش فیلم و همایش و گردهمایی‌ است. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سالن بهره‌مندی از سن گردان به قطر 10 متر و صحنه‌ای به وسعت 144 مترمربع است. سالن اصلی پردیس تئاتر و موسیقی از امکاناتی مانند سیستم صوتی مجهز و به‌روز، ویدئو پروژکتور، اتاق فرمان، دو اتاق گریم و کارگردانی بهره‌مند است.
کافه کُر
لابی، سالن انتظار و کافه پردیس تئاتر و موسیقی فضایی به وسعت 160 مترمربع است. این کافه امکان سرویس‌دهی به 100 نفر در فضای باز و سرپوشیده دارد. در این مجموعه غذا، انواع نوشیدنی و سرد عرضه می‌شود. برای دسترسی به کافه کُر می‌توانید از فضای بیرونی باغ کتاب هم وارد این مجموعه شوید. 

  • کاربریکاربری: سفر به دنیای هنر
  • ظرفیتظرفیت: 500 نفر
  • مناسب برایمناسب برای: همه گروه‌های سنی
  • ساعات بازدیدساعات بازدید:

مشخصات فضای بازدید

  • بلوک: بلوکD
  • طبقه: طبقه زیر همکف
  • مساحت: 1600

امکانات پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب

سالن تئاتر با 260 صندلی، سن گردان و سیستم‌ صوتی مجهز
سالن بلک باکس با 160 نفر
استودیوی تمرین و ضبط موسیقی
کافه
سالن انتظار

هزینه ورودی پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب

تماس با پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب

پردیس تئاتر و موسیقی باغ کتاب0 نظر 32265 بازدید امتیاز: 3.04 با 47 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3.04 با 47 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.