خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

باشگاه رباتیک باغ کتاب

باشگاه رباتیک باغ کتاب تهران صرفاً جایی برای سرگرمی یا آموزش نیست. این مجموعه تلاش کرده است تا به صورت تخصصی علوم و خدمات مرتبط با علم رباتیک را به مخاطبان خود ارائه کند. مخاطبان باشگاه رباتیک باغ کتاب تنها دانش‌آموزان نیستند. تنوع خدمات این مجموعه شامل گروه‌های سنی مختلف و علاقه‌مندان به علم رباتیک از دانش‌آموزان تا دانشجویان می‌شود. البته برای استفاده از خدمات باشگاه رباتیک لازم نیست حتماً به دنبال یادگیری علم رباتیک باشید. سرگرمی‌های رباتیکی این مجموعه می‌تواند برای هرکسی از هر گروه سنی و هر نوع علاقه‌مندی‌ای جذاب باشد. 
آموزش
بخش آموزش باشگاه رباتیک بر آموزش‌های کوتاه مدت و بلند مدت برای گروه سنی 5 تا 19 سال متمرکز است. در این بخش آموزش‌هایی مانند طراحی سه‌بعدی، مکانیک و الکترونیک و سایر آموزش‌ها در زمینه علم رباتیک به گروه‌های سنی مختلف داده می‌شود. آموزش‌های کوتاه مدت می‌تواند اردوی یک روزه مدرسه و آموزش‌های بلند مدت دوره‌هایی با 16 ترم آموزش باشد. 
آکادمی مسابقات 
آکادمی مسابقات باشگاه رباتیک فضایی است که ربوآموزان با استفاده از امکانات موجود در آن می‌توانند برای مسابقات داخلی و خارجی آماده شوند. علاوه بر امکانات فنی برای آمادگی برای مسابقات، از راهنمایی مربیان رباتیک هم بهره‌مند می‌شوند. هدف مهم آکادمی مسابقات باشگاه رباتیک آموزش و آماده‌سازی روبوآموزان برای شرکت در مسابقات تخصصی رباتیک در لیگ‌های مختلف است. در نهایت برگزیدگان مسابقات داخلی برای شرکت در مسابقات خارجی آموزش می‌بینند. 
تم پارک رباتیکی ‌
شاید یکی از جذاب‌ترین بخش‌های باشگاه رباتیک باغ کتاب تم پارک رباتیکی این مجموعه باشد. یکی از اهداف این بخش آشنا کردن عموم مردم با علم رباتیک از طریق بازی‌ها و ساده‌سازی کاربرد‌های این علم است. در حقیقت مخاطبان مخاطبان در بخش تم پارک رباتیکی می‌توانند در فرایند بازی و سرگرمی با جذابیت‌ها و کاربرد‌های علم رباتیک آشنا شوند. واقعیت مجازی، پیست ماشین صخره‌نورد، ربات فوتبالیست و دریاچه هاورکرافت است. 
در بخش تم پارک رباتیکی علاوه بر طراحی بازی‌های رباتیکی نمونه‌ای از یک خط تولید خودرو شبیه‌سازی شده است. مخاطبان در این بخش شیوه کار خط تولید‌ها را بدون مشارکت انسان‌ها آموزش می‌بینند.
یک ارتباط ساده
با گردش در باشگاه رباتیک ممکن است به ربات‌های کوچک و بزرگی برخورد کنید. این ربات‌ها، ربات‌های محیطی باشگاه رباتیک هستند که فضای باشگاه رباتیک را برای بازدیدکنندگان جذاب‌تر می‌کنند. با ایستادن مقابل هرکدام از این ربات‌ها، می‌توانید توضیحات آن بخش را از ربات محیطی بشنوید. 
فروشگاهی برای علاقه‌مندان به رباتیک
باشگاه رباتیک باغ کتاب تهران برای آن دسته از افرادی که محصولات مختلفی مرتبط با حوزه رباتیک عرضه می‌کند. در این بخش محصولاتی مانند بسته‌های آموزشی ساخت‌محور، قطعات الکترونیکی ریز که برای ساخت ربات به کار می‌آید، کتاب‌های مرتبط با علم رباتیک و اوریگامی از محصولاتی هستند که در این فروشگاه عرضه می‌شوند.  


 

  • کاربریکاربری: سفر به دنیای علم
  • ظرفیتظرفیت: 70 نفر
  • مناسب برایمناسب برای: 5 سال به بالا
  • ساعات بازدیدساعات بازدید: 9 تا 21

مشخصات فضای بازدید

  • بلوک: بلوکA
  • طبقه: طبقه اول
  • مساحت: 1000 متر مربع

امکانات باشگاه رباتیک باغ کتاب

هزینه ورودی باشگاه رباتیک باغ کتاب

تماس با باشگاه رباتیک باغ کتاب

تلفن: 09197481561 – 96045716-021- 09125244525

www.ircstem.com

@ircstem

@ircsteem

باشگاه رباتیک باغ کتاب0 نظر 42017 بازدید امتیاز: 4.42 با 503 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4.42 با 503 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.