خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

سعید بیابانکی در نخستین شب طنز سه‌نقطه
 

سعید بیابانکی در نخستین شب طنز سه‌نقطه

سعید بیابانکی شاعر و طنز‌پرداز شناخته‌شده کشور در نخستین شب طنز چند قطعه از اشعار طنز خود را قرائت کرد.
ﺳﻪشنبه، 23 اردیبهشت 1399 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، سعید بیابانکی در نخستین شب طنز سه‌نقطه چند قطعه از سروده‌های طنز‌آلود خود را برای حاضران قرائت کرد. این برنامه به همت مجله طنز سه‌نقطه و با حضور چهره‌هایی همچون سعید بیابانکی، مجید خسروانجم، محمدرضا زائری، احسان عبدی‌پور، حسین کلهر، سیدمحمد صاحبی، محمدحسن صادقی، سیداکبر موسوی و امید مهدی‌نژاد و با اجرای امیر عضد در باغ کتاب تهران برپا شد.

سعید بیابانکی متولد چهارم مهر ۱۳۴۷ در شهرستان خمینی شهر در استان اصفهان است. بیابانکی شاعری را از سال ۱۳۶۲ در سن ۱۵ سالگی آغاز کرد و به تدریج با ورود به انجمن ادبی سروش و انجمن ادبی صایب اصفهان در محضر استادانی چون صاعد اصفهانی ، خسرو احتشامی ، محمد مستقیمی و خلیل بلدی تلمذ کرد. بیابانکی نخستین کتاب شعر خود را در سال ۱۳۶۹ منتشر کرد. او در قالب کلاسیک فارسی شعر می‌سراید. وی در حوزه طنز نیز اشعاری دارد. از آثار او می‌توان به رد پایی بر برف، نیمی از خورشید، نه ترنجی، نه اناری و نامه‌های کوفی اشاره کرد.

مجلس نخست شب طنز سه‌نقطه در بهمن‌ماه 98 به همت مجله طنز سه‌نقطه و با میزبانی باغ کتاب تهران در سالن نمایش شماره ۸ این مجموعه فرهنگی و هنری برگزار شد.

تصاویر
  • سعید بیابانکی در نخستین شب طنز سه‌نقطه
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: