دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/02/07

ساعت کاری باغ کتاب در ماه رمضان

با آغاز ماه مبارک رمضان فروشگاه کتاب بزرگسال باغ کتاب تهران فعالیت خود را از سر گرفت.

ساعت کاری باغ کتاب در ماه رمضان

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، این مجموعه علمی و فرهنگی در رمضان امسال در بخش‌های محدودی میزبان مخاطبان خود است. بخش‌های فروشگاه کتاب کودک و نوجوان هر روز از ساعت 10 تا 21 و فروشگاه کتاب بزرگسال باغ کتاب تهران، از ساعت 9 تا 21 میزبان مخاطبان است.
همچنین بخش‌های میز‌های پژوهش و فضای کار اشتراکی «پارادایس هاب» از ساعت 9 تا 3 بامداد روز بعد (قبل از سحر) آماده خدمات‌رسانی به مخاطبان است. علاقه‌مندان برای استفاده از خدمات میز‌های پژوهش بین ساعت 21 تا 3 بامداد، باید قبل از ساعت 21 به صورت حضوری ثبت نام کنند.
مراکز تفریحی و علمی، بخش های بازی و سرگرمی، کافه‌ها و رستوران‌ها، پردیس تئاتر و سینماها کماکان تا اطلاع ثانوی فعالیتی نخواهند داشت و رویدادها و برنامه‌های فرهنگی و هنری نیز مانند دو ماه گذشته برگزار نمی‌شود. همچنین برای رعایت موارد بهداشتی در طول این مدت کافه‌ها و رستوران‌ها فعالیتی نخواهند داشت و عرضه مواد خوراکی صرفاً از طریق دستگاه‌های فروش خودکار انجام می‌شود. باغ کتاب برای رعایت موارد بهداشتی دو نوبت در روز مکان‌های مختلف مجموعه را ضدعفونی می‌کند.
همچنین فروش کتاب به صورت تلفنی برقرار است. برای خرید کتاب، محصولات فرهنگی، بازی‌های فکری و رومیزی، لوازم‌التحریر از فروشگاه بزرگسال با شماره ۹۶۰۴۵۷۶۳ و فروشگاه کودک و نوجوان با شماره ۹۶۰۴۵۷۴۴ تماس بگیرید.

1399/02/07 | 19:11 0 نظر 1999 بازدید امتیاز: 4 با 28 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4 با 28 رای
  • ساعت کاری باغ کتاب در ماه رمضان

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.