دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

برشی از زندگی «دیگو»
«دیگو مارادونا» در سی‌امین نشست «فیلم و گپ»؛
 

برشی از زندگی «دیگو»

سی‌امین نشست «فیلم و گپ» به نمایش و نقد مستند «دیگو مارادونا» ساخته آصف کاپادیا اختصاص دارد.
دوشنبه، 23 دی 1398 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، مستند «دیگو مارادونا» ساخته آصف کاپادیا و محصول سال 2019 بریتانیا چهارشنبه 25 دی‌ماه در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران نمایش داده می‌شود. طبق روال هر چهارشنبه، سعید قطبی‌زاده منتقد و مدرس شناخته‌شده سینما به نقد و بررسی فیلم می‌پردازد.

داستان مستند «دیگو مارادونا» در سال 1984 می‌گذرد. زمانی که این فوتبالیست تاریخ‌ساز آرژانتینی از باشگاه بارسلونا به باشگاه ناپولی منتقل‌شده بود. مارادونا با این تیم قهرمان سری آ ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا شد. در این فیلم مستند از پانصد ساعت فیلم مربوط به مارادونا که پیش‌ازاین هرگز دیده نشده، فرم‌هایی گنجانده‌شده است.

مستند «دیگو مارادونا» توانست نظر مثبت بسیاری از منتقدان را جلب کند. اما اگرچه در گیشه‌های بریتانیا به فروش خوبی دست پیدا کرد اما در آمریکا با شکست نسبی مواجه شد.

برنامه «فیلم و گپ» باغ کتاب با هدف نمایش فیلم‌های مطرح سینمای جهان هر چهارشنبه از ساعت 18 در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران و به میزبانی سعید قطبی‌زاده منتقد و مدرس شناخته‌شده سینما برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به خرید آنلاین بلیت می‌توانند از طریق صفحه خرید بلیت فیلم و گپ در سایت رویدادهای باغ کتاب تهران اقدام کنند.

تصاویر
  • برشی از زندگی «دیگو»
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: