1396/07/19
پرویز تناولی

نقطه عطف باغ کتاب حضور مردم است

پرویز تناولی / نقاش و مجسمه ساز

نقاش، مجسمه ساز و پژوهشگر کشورمان، حضور مردم را نقطه عطف باغ کتاب دانست و گفت: ما همه جا می‌توانیم کتابفروشی های بزرگ داشته باشیم، اما همه جا نمی‌توانیم افراد کتابخوان پیدا کنیم.

پرویز تناولی - نقطه عطف باغ کتاب حضور مردم است

نقاش، مجسمه ساز و پژوهشگر کشورمان، حضور مردم را نقطه عطف باغ کتاب دانست و گفت: ما همه جا می‌توانیم کتابفروشی های بزرگ داشته باشیم، اما همه جا نمی‌توانیم افراد کتابخوان پیدا کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب، پرویز تناولی در حاشیه بازدید از باغ کتاب، اظهار کرد: در اخبار نام باغ کتاب را زیاد خوانده و شنیده بودم، ولی فکر نمی‌کردم مجموعه‌ای با چنین مقیاس و امکاناتی دور هم گرد آمده باشند.
وی استقبال مردم از باغ کتاب را نقطه عطف این مجموعه دانست و عنوان کرد: ما همه جا می‌توانیم کتابفروشی های بزرگ داشته باشیم، اما همه جا نمی‌توانیم افراد کتابخوان پیدا کنیم. استقبال مردم از این مجموعه اتفاق خوبی ست.
این نقاش، مجسمه ساز و پژوهشگر کشورمان، عنوان کرد: به عنوان یک ایرانی افتخار می‌کنم که چنین مجموعه زیبا و مفیدی در دل تهران نشسته است.
وی در خصوص 80 مجسمه‌ای که در باغ کتاب جایگزینی شده‌اند، تصریح کرد: ساخت مجسمه‌هایی که هنر دست هنرمندان ایرانی ست، قابل تقدیر است. مجسمه‌ها هم بسیار خوب ساخته و هم خوب جایگزینی شده‌اند.
تناولی با اشاره به آینه آینده درخشانی در انتظار باغ کتاب است، افزود: باید تمام فعالیت‌های بزرگ هنری ایران مثل«حراج هنر ایران» به این مجموعه منتقل شود.
وی در پاسخ به این سؤال که برای عملکرد باغ کتاب چه پیشنهادی دارید، تاکید کرد: باور نداشتم این مجموعه به این شکل باشد و باید بگویم با همین امکانات و آنچه در فاز دوم به بهره برداری می‌رسد عالی ست.
تناولی با بیان اینکه از این پس بیشتر در باغ کتاب حضور پیدا می‌کنم، گفت: گالری هنری باغ کتاب یکی از بخش‌های این مجموعه است که می‌تواند اهالی هنر را گرد هم بیاورد و اتفاقات خوبی را رقم بزند.

 


1396/07/19 | 20:11 0 نظر 1394 بازدید امتیاز: 4.96 با 89 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4.96 با 89 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.