دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

ماجرای یک سامورایی بازنشسته
بیست و دومین نشست «فیلم و گپ» به فیلمی از سینمای ژاپن اختصاص دارد
 

ماجرای یک سامورایی بازنشسته

بیست و دومین برنامه «فیلم و گپ» باغ کتاب تهران به نمایش و نقد فیلم «هاراکیری» محصول 1962 سینما ژاپن اختصاص دارد.
چهارشنبه، 29 آبان 1398 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، برنامه «فیلم و گپ» این هفته به نمایش، نقد و گفت‌و‌گو پیرامون فیلم «هاراکیری» اثر کارگردان صاحب سبک ژاپنی «ماساکی کوبایاشی» می‌پردازد.

داستان فیلم درباره یک سامورایی است که در سال‌های ۱۶۱۹ تا ۱۶۳۰ ژاپن و در دوره ادو زندگی می‌کند. در این دوران صلح بر ژاپن حاکم شده است و بسیاری از سامورایی‌ها که در خدمت حکام بودند، سرگردان شده‌ و «رونین» خوانده می‌شوند و سامورایی فیلم که تبدیل به رونین شده است نیز با چالش بر سر هویت خود دست‌وپنجه نرم می‌کند.

پس از اکران فیلم سعید قطبی‌زاده منتقد و مدرس سینما درباره فیلم، کارگردانی و ژانر آن صحبت خواهد کرد و مهمانان نیز می‌توانند در پایان برنامه سؤالات خود را درباره فیلم مطرح کنند.
«فیلم و گپ» یکی از برنامه‌های فرهنگی باغ کتاب است که از ابتدای تابستان برگزارشده و در هر برنامه به نقد و بررسی یکی از آثار مهم سینمای جهان می‌پردازد. این برنامه چهارشنبه هر هفته از ساعت 18 در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران آغاز می‌شود. علاقه‌‌مندان می‌توانند از طریق سایت تیوال برای تهیه بلیت اقدام کنند.

 

تصاویر
  • ماجرای یک سامورایی بازنشسته
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظرات

چهارشنبه, 29 آبان,1398

احسان پورسعید

ببخشید من در سایت تیوال نتونستم بلیت خرید این فیلم و گپ رو پیدا کنم. اگر لینکی از نحوه دریافت بلیت میذاشتید خیلی بهتر میبود. ممنون.

نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: