خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

«هلهله فرشته‌ها»، داستان سفری عاشقانه
 

«هلهله فرشته‌ها»، داستان سفری عاشقانه

باغ کتاب تهران به مناسبت فرا رسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) کتاب «هلهله فرشته‌ها» را معرفی می‌کند.
جمعه، 18 خرداد 1403 | Article Rating

کتاب «هلهله فرشته‌ها» اثر مشترک «سعید شریف یزدی» و «علی‌اکبر حائری»، به مؤلفه‌های خوشبختی زندگی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) با رویکرد دینی و روان‌شناختی می‌پردازد. در طول تاریخ اهمیت نهاد خانواده بر کسی پوشیده نبوده است. این کتاب قصد دارد با نگاهی متفاوت، اهمیت مفهوم خانواده را در زندگی مشترک این زوج نمونه، نشان دهد. 
کتاب «هلهله فرشته‌ها» در قالب داستان زندگی مشترک یک زوج در دنیای امروز، مؤلفه‌های زندگی پر برکت حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) را بررسی کرده است. 
نویسندگان، با بهره‌گیری از سبک نگارش روان و جذاب خود، توانسته‌اند داستان‌هایی الهام‌بخش و تفکر برانگیز را در این کتاب جای دهند. مؤلفان کتاب «هلهله فرشته‌ها» تلاش کرده‌اند تا با زبانی ساده و صمیمی، مفاهیم پیچیده عرفانی و هنری را به شکلی قابل فهم و دلنشین به تصویر بکشند.
این کتاب نه تنها به عنوان یک اثر ادبی جذاب شناخته می‌شود، بلکه به عنوان منبعی غنی برای علاقه‌مندان به عرفان و هنر نیز مورد توجه قرار گرفته است. «هلهله فرشته‌ها» با ترکیب داستان‌های کوتاه و تحلیل‌های عمیق، به مخاطبان این امکان را می‌دهد تا به طور همزمان از خواندن یک داستان لذت ببرند و به تفکر و تأمل درباره مفاهیم مطرح شده در کتاب بپردازند.
کتاب «هلهله فرشته‌ها» علاوه بر بررسی مؤلفه‌ها و تکنیک‌های خوشبختی، به موضوعاتی مانند ارتباطات خانوادگی، تربیت فرزندان، اخلاق و ارزش‌های دینی نیز پرداخته شده است. این کتاب به عنوان یک راهنمای عملی برای زندگی خانوادگی و اجتماعی می‌تواند مفید باشد.
کتاب «هلهله فرشته‌ها» توسط نشر معارف در 120 صفحه روانه بازار نشر شده است. برای خرید این کتاب به فروشگاه کتاب بزرگسال باغ کتاب (سروستان) مراجعه کنید. 
 

تصاویر
  • «هلهله فرشته‌ها»، داستان سفری عاشقانه
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: