خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

نشر شهر با 12 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه کتاب حضور دارد
 

نشر شهر با 12 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه کتاب حضور دارد

«نشر شهر» با 60 عنوان کتاب شامل 12 عنوان جدید، در سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران (1403) حضور دارد.
ﺳﻪشنبه، 25 اردیبهشت 1403 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، «نشر شهر» با نزدیک به 60 عنوان کتاب، در سی‌و‌پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در دو قالب فیزیکی و مجازی شرکت کرده است. این عناوین شامل کتاب‌هایی برای گروه سنی کودک و نوجوان است و بزرگسال است که با تخفیف، در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.
کتاب‌های «نشر شهر» در نمایشگاه کتاب به تفکیک موضوع، شامل 36 عنوان کتاب بزرگسال و بیش از 19 عنوان کتاب برای گروه سنی کودک و نوجوان است که برخی از آن‌ها تجدید چاپ شده و برخی از آن‌ها به تازگی وارد بازار نشر شده است. 
«نشر شهر» در سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، 12 عنوان کتاب جدید را به بازار نشر معرفی کرده است. 48 عنوان کتاب نیز تجدید چاپ شده‌اند.
عناوین جدید «نشر شهر» در نمایشگاه کتاب امسال (1403) شامل «دیپلماسی سایبری: ایالات متحده در قبال ایران» و عناوین جدید از سری کتاب‌های «در 30 ثانیه» و «در چند دقیقه» است. از این عناوین می‌توان به «اسطوره‌شناسی در 30 ثانیه» و «هوش مصنوعی در 30 ثانیه» و «بدن انسان در چند دقیقه» و «فیزیک کوانتومی در چند دقیقه» اشاره کرد. 
غرفه «نشر شهر» در سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در بخش ناشران عمومی، شبستان، راهرو شماره 25، غرفه ۶۱۶ قرار دارد.
 

تصاویر
  • نشر شهر با 12 عنوان کتاب جدید در نمایشگاه کتاب حضور دارد
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: