دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

5 تا 100 درصد از باغ کتاب تخفیف بگیرید!
همزمان با پنجمین سالگرد افتتاح این مجموعه اجرا می‌شود:
 

5 تا 100 درصد از باغ کتاب تخفیف بگیرید!

12 تیر ماه همزمان با پنجمین سال‌روز افتتاح باغ کتاب تهران از تخفیف‌های 5 تا 100 درصدی بهره‌مند شوید.
شنبه، 11 تیر 1401 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، این مجموعه علمی و فرهنگی روز یکشنبه 12 تیرماه همزمان با پنجمین سال‌روز افتتاح خود طرح تخفیف 5 تا 100 درصد را برای تمام قسمت‌های این مجموعه اجرا می‌کند.

در روز 12 تیر ماه می‌توانید از باشگاه مخاطبان به صورت رایگان و با تخفیف 100 درصد و از بازی‌های باشگاه رباتیک، باغ علم نوجوان، ماشین حمل کودک، باغ علم کودک با 50 درصد تخفیف استفاده کنید.  
در این طرح بخش‌های اتاق فرار با تخفیف 30 درصد و خانه‌ی کودک، سرزمین فکربازیا و روبوکیدز با 25 درصد تخفیف خدمت‌رسانی می‌کنند.
کافه علم (طوبا)، باشگاه زیست‌شناسی، کافه رستوران امیر شکلات، کافه رستوران آمانا و فروشگاه کوپا 20 درصد تخفیف به مخاطبان خود ارائه می‌کنند.
همچنین فروشگاه کتاب بزرگسال، فروشگاه کتاب کودک و نوجوان و بخش هُنُنُی دونات شامل تخفیف 15 درصدی می‌شوند.
برای استفاده از محصولات و خدمات بخش‌های فروشگاه اینترنتی باغ کتاب تهران، باشگاه فن‌آموز، دست‌سازه‌های هنری شرقی، کیوسک برگر، کافه کُر، ساب‌لایم، محصولات الکترونیکی هزار و یک، سرزمین پاستیل، فیلی پف، داریستان و محصولات سحرخیز به جز زعفران 15 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است. 
ضمناً خانه‌ی اسباب‌بازی، کافه ویونا، کلانا، کافه ایزار، لوازم التحریر بوکتاب، کافه رستوران باغ و آبمیوه و بستنی جلاتو نیز به مخاطبان خود 5 درصد تخفیف می‌دهند. 
باغ کتاب تهران در حالی به پنجمین سالگرد افتتاح خود نزدیک می‌شود که توانسته است جای خود را به عنوان مجموعه‌ای علمی و فرهنگی در میان مخاطبان خود باز کند. این مجموعه هر روز حتی روزهای تعطیل از ساعت 9 تا 22 میزبان مخاطبان است. 

تصاویر
  • 5 تا 100 درصد از باغ کتاب تخفیف بگیرید!
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: