خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

«باشگاه معما»ی باغ کتاب؛ سفر به دنیای تخیل و افسانه
نمایش و نقد فیلم‌های علمی-تخیلی در باغ کتاب:
 

«باشگاه معما»ی باغ کتاب؛ سفر به دنیای تخیل و افسانه

برنامه «باشگاه معما» هر هفته در باغ کتاب تهران با نمایش و نقد فیلم‌های علمی-تخیلی با میزبانی عرفان خسروی و محمد‌حسین‌ جهان‌پناه برگزار می‌شود.
ﺳﻪشنبه، 24 خرداد 1401 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ كتاب تهران، برنامه «باشگاه معما» یکی از برنامه‌های باغ کتاب تهران است که از اواخر فصل بهار شروع شده و هر هفته از ساعت 21 در سالن شماره ۸ میزبان علاقه‌مندان به سینمای علمی-تخیلی و دنیای افسانه‌هاست.
«باشگاه معما» برنامه‌ای برای نمایش و نقد فیلم‌های ژانر علمی-تخیلی، دنیای افسانه‌ها و ادبیات گمانه‌زن است که هر هفته با نمایش و نقد فیلم‌ و آثار سینمایی مطرح این حوزه، میزبان علاقه‌مندان به فیلم‌های این ژانر خواهد بود. 
عرفان خسروی، دیرینه‌شناس و نویسنده و محمد‌حسین‌جهان‌پناه، نویسنده و روزنامه‌نگار علم و فناوری در این برنامه پس از نمایش فیلم، به نقد و بررسی فیلم می‌پردازند. در ضمن این برنامه به شکل تعاملی است و حاضران در برنامه هم نظرات یا سؤالاتشان را درباره فیلم بیان می‌کنند.
در نخستین برنامه «باشگاه معما»، فیلم «پارک ژوراسیک» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ محصول سال 1993 کشور آمریکا به نمایش گذاشته می‌شود. «پارک ژوراسیک» از رمانی به همین نام به قلم «مایکل کرایتون» اقتباس شده است و یکی از مشهورترین و مهم‌ترین آثار تاریخ سینمای علمی و تخیلی محسوب می‌شود. این فیلم با موفقیت چشمگیر خود پای دایناسورها را به پرده نقره‌ای سینما باز کرد. 
نخستین جلسه از مجموعه جلسات نمایش و نقد فیلم «باشگاه معما» روز جمعه 27 خرداد از ساعت 16 در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به حضور در برنامه «باشگاه معما» می‌توانند هر هفته برای خرید آنلاین بلیت از طریق صفحه خرید بلیت «باشگاه معما» در سایت رویدادهای باغ کتاب اقدام کنند.
 

تصاویر
  • «باشگاه معما»ی باغ کتاب؛ سفر به دنیای تخیل و افسانه
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: