دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

«قلب زمستانی»؛ روایتی از یک ماجرای عاشقانه
 

«قلب زمستانی»؛ روایتی از یک ماجرای عاشقانه

شصت و دومین برنامه «فیلم و گپ» باغ کتاب به نمایش و نقد فیلم «قلب زمستانی» اثر کلود سوته اختصاص دارد.
دوشنبه، 31 خرداد 1400 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، شصت و دومین برنامه فیلم و گپ باغ کتاب تهران به نمایش و نقد فیلم قلب زمستانی اثر کلود سوته محصول سال 1992 سینمای فرانسه اختصاص دارد. این برنامه روز چهارشنبه 2 تیرماه از ساعت 16 در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران برگزار می‌شود. سعید قطبی‌زاده نیز به نقد و بررسی فیلم خواهد پرداخت.
قلب زمستانی درامی عاشقانه است که داستان یک مثلث عشقی را روایت می‌کند. استفان (با بازی دنیل اوتوی) و ماکسیم (آندری دوسولیه) دو دوست قدیمی هستند که از زمان تحصیل در آکادمی موسیقی با هم در ارتباط بوده‌اند. اما ورود یک نوازنده ویلون که دختر جوانی به نام کامی (با بازی امانوئل بئار) رفاقت آن‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. 
این فیلم در چهل و نهمین جشنواره سینمایی ونیز موفق به دریافت 4 جایزه شد. قلب زمستانی همچنین توانست نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم خارجی از  آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا «بفتا» شود. 
پس از نمایش فیلم سعید قطبی‌زاده، منتقد و مدرس شناخته شده سینما به نقد و بررسی فیلم می‌پردازد و شرکت‌کنندگان نیز می‌توانند سؤالات خود را درباره فیلم مطرح کنند.
«فیلم و گپ» یکی از برنامه‌های هفتگی باغ کتاب تهران است که هر چهارشنبه با حضور سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی مهم‌ترین فیلم‌های کلاسیک سینمای جهان می‌پردازد.
علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه می‌توانند از طریق سایت رویداد‌های باغ کتاب به نشانی  https://event.bagheketab.com
 

تصاویر
  • «قلب زمستانی»؛ روایتی از یک ماجرای عاشقانه
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: