دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1400/02/28

پیشنهاد بازی؛ مصر باستان را به اوجش برگردانید

در این بازی با بازسازی مشهورترین سازه‌های باستانی مصر بیشترین امتیاز را جمع کنید و برنده‌ی بازی شوید.

پیشنهاد بازی؛ مصر باستان را به اوجش برگردانید

«ایمهوتپ»  (Imhotep) اولین و مشهورترین استاد ساخت و ساز در مصر باستان بود. او را یکی از قدیمی‌ترین دانشمندان همه‌چیزدان تاریخ بشریت می‌دانند. به عنوان مثال، گفته شده که او مسئول ساخت نخستین هرم در مصر بوده است - هرم «جوزر» در «سقاره». آیا می‌توانید دستاوردهای خود را با او در ایجاد آثار تاریخی مقایسه کنید؟

شما برای ساخت این بناهای مهمو تاریخی احتیاج به بلوک‌های سنگی بزرگ دارید و برای حمل بلوک‌های سنگ از سایت‌های مختلف نیاز به کشتی دارید. اما شما تنها کسی نخواهید بود که برای کشتی‌ها و محموله‌های آنها تصمیم می‌گیرد. رقیبانتان برنامه‌های خودشان را دارند و سعی خواهند کرد از موفقیت شما جلوگیری کنند. رقابت شدیدی روی محموله های با ارزش سنگ به راه خواهد افتاد. برای همین برای موفقیت به تاکتیک‌های هوشمندانه و کمی شانس نیاز دارید.

هر بازیکن نقش یک استاد ساخت‌وساز مصری را بر عهده می‌گیرد. شما در شش دور می‌توانید سنگ‌هایتان را به سایت‌های مختلف منتقل کنید و بنای تاریخی‌تان را بسازید. البته باید به روشی باشد که بیشترین امتیاز را دریافت کنید. هر بار که نوبت شما بشود، می‌توانید یکی از این چهار گزینه‌ زیر انتخاب کنید: سنگ‌های جدید بگیرید، یک سنگ را در کشتی جای بدهید، یک کشتی را به سایت ببرید یا یک کارت آبی بازار بازی کنید.
رساندن سنگ‌ها به شما امتیازهای مختلفی به شیوه‌های مختلفی می‌رساند- گاهی امتیازهای بیشتر و گاهی امتیازهای کمتر؛ گاهی همان موقع و گاهی در پایان یک دور و گاهی در پایان بازی. کسی که بیشترین امتیاز را بعد از شش دور بدست بیاورد برنده‌ی بازی خواهد بود.

همانطور که می‌بینید قوانین بازی چندان سخت نیست و خیلی زود آنها را یاد خواهید گرفت. اما استراتژی شما و رقیبانتان می‌تواند درجه‌ی سختی بازی را به بالاترین حد ممکن برساند. شما می‌توانید این بازی جذاب را تنها با چند کلیک به صورت اینترنتی از لینک زیر سفارش بدهید: shop.bagheketab.com

اطلاعات بازی:
تعداد نفرات: ۲ تا ۴ نفر
زمان بازی: ۴۰ دقیقه
رده‌ی سنی: بالای ۱۰ سال
 درجه‌ی سختی: متوسط

تصاویر داخل بازی: دیجی‌کالا
 

1400/02/28 | 12:30 0 نظر 76 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • پیشنهاد بازی؛ مصر باستان را به اوجش برگردانید
  • پیشنهاد بازی؛ مصر باستان را به اوجش برگردانید
  • پیشنهاد بازی؛ مصر باستان را به اوجش برگردانید
  • پیشنهاد بازی؛ مصر باستان را به اوجش برگردانید
  • پیشنهاد بازی؛ مصر باستان را به اوجش برگردانید

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.