خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/08/24

پیشنهاد بازی؛ «رکب» بزنید و قلمرو گشایی کنید

در بازی «رکب»، بر سر تصاحب قلمروهای جدید مبارزه کنید، رکب بزنید و برنده‌ی بازی شوید.

پیشنهاد بازی؛ «رکب» بزنید و قلمرو گشایی کنید

در گذشته‌های دور که استان‌های خودمختاری وجود داشت، چند سردار برای کشورگشایی و تصحاب این سرزمین با یکدیگر وارد جنگ شدند. در بازی رکب، این سردارها، شما هستید که باید با استراتژی‌های مناسب بتوانید قلروهای بیشتری را از آن خود کنید و پادشاه کشور شوید.
برای این که به پیروزی بزرگ برسید، باید بتوانید سه استان همجوار یا پنج استان غیرمجاور را به تسخیر خود دربیاورید. برای این کار به شما تعدادی کارت تعلق می‌گیرد که می‌توانید براساس آنها نیروی نظامی و استراتژی خود را بچینید. فتح استان‌ها هم یک به یک صورت می‌گیرد. به این صورت که یکی از بازیکنان مشخص می‌کند که کدام استان محل جنگ است، سپس بقیه سرداران سپاه خود را به آن استان گسیل می‌کنند.
‌دو نوع کارت در بازی وجود دارد که شما فقط با این کارت‌ها به عنوان مکانیک بازی سروکار دارید. کارت نوع اول سرباز‌ها و نیروهای نظامی هستند و کارت نوع دوم کارت‌های ویژه‌‌ای‌اند که می‌توانند کارهایی فراتر از کارت‌های معمولی انجام بدهند.
روی کارت‌های نوع اول اعدادی وجود دارد که قدرت نظامی آن کارت را به شما نشان می‌دهد. جمع این اعداد روی کارت‌های بازی‌شده در هر دور نشان خواهد داد چه کسی برنده‌ی آن جنگ و مالک آن استان است. طبق معمول کسی که بیشترین امتیاز را داشته باشد برنده‌ آن دور خواهد بود.
اما کمی صبر کنید. تازه کارت‌های ویژه اینجا هستند که نقش خود را ایفا کنند. این کارت‌ها همانطور که از نامشان پیداست می‌توانند کارهای ویژه‌ای انجام بدهند: مثلا یک کارت می‌تواند در یک دور از بازی کارت‌هایی که بزرگ‌ترین اعداد را دارند را حذف کند. یا کارت ویژه‌ی دیگر می‌تواند به شما اجازه بدهد هر کارتی که در آن دور بازی کرده‌اید را به دستتان برگردانید.
رکب بازی جذاب و درگیرکننده‌ای است که می‌تواند برای مدت‌ها شما را سرگرم کند. شاید مهم‌ترین ویژگی این بازی این باشد که به این زودی‌ها خسته‌کننده نمی‌شود. شما می‌توانید این بازی جذاب را هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی از دو فروشگاه زیر تهیه کنید:
کتاب‌فروشی بزرگسال: ۰۲۱۹۶۰۴۵۶۹۳
کتاب‌فروشی کودک و نوجوان: ۰۲۱۹۶۰۴۵۷۴۴‌

اطلاعات بازی:
تعداد نفرات: ۲ تا ۶ نفر
زمان بازی: ۴۵ دقیقه
رده سنی: بالای ۱۴ سال
درجه سختی: تقریبا متوسط‌

 

1399/08/24 | 13:55 0 نظر 93 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.