دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/03/11

کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید»؛ راهنمای شناخت تله‌های زندگی

در نگاه اول ممکن است کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید» شما را یاد آن دسته از کتاب‌های روانشناسی بیندازد که بیشتر شعاری‌اند و کمتر راهبردی. اما کافی است یکی از فصل‌های کتاب را شروع کنید آنوقت متوجه تفاوت این کتاب خواهید شد.

کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید»؛ راهنمای شناخت تله‌های زندگی

کتاب‌های حوزه‌ی روانشناسی بسیار زیادند و از میان این همه عنوان کتاب، انتخاب کردن کتابی که به شکلی موثر به موضوع پرداخته باشد و در عین حال زبانی ساده و روان داشته باشد، کار چندان آسانی نیست. در نگاه اول ممکن است کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید» شما را یاد آن دسته از کتاب‌های روانشناسی بیندازد که بیشتر شعاری‌اند و کمتر راهبردی. اما کافی است یکی از فصل‌های کتاب را شروع کنید آنوقت متوجه تفاوت این کتاب خواهید شد. کتابی که با متنی ساده و روان و بکارگیری مثال‌های مسلموس، شما را درگیر شناخت عمیقی از خود می‌کند.

جفری ای.یانگ، روان‌شناس و روان درمانگر شناخته‌شده‌ی آمریکایی است. او به همراه ژانت کلوسکو، در این کتاب یازده تله را معرفی می‌کند و با آزمونی که برای هر تله می‌گذارد می‌توانید متوجه شوید چقدر درگیر این تله هستید. در این کتاب قرار است ای.یانگ به شما کمک کند تا اگر در معرض این تله‌ها قرار گرفتید، اسیرشان نشوید. در اصل راهنمایی کاربردی ارائه کند تا شما بتوانید تله‌های زندگی‌تان را مدیریت کنید، نه آن‌ها شما را. اگر به دنبال بازآفرینی عمیق زندگی‌تان هستید احتمالا این کتاب به کارتان می‌آید.

نوشته پشت کتاب: «آیا گرفتار «تله‌ی زندگی» هستید؟ آیا به سمت رابطه با افرادی کشیده شده‌اید که مغرور و بی‌عاطفه هستند؟ آیا به دلیل ترس طرد شدن از سوی دیگران، از نشان دادن شخصیت واقعی خود واهمه دارید؟‌ آیا در برابر اشخاص اطراف خود احساس کمبود می‌کنید؟‌ آیا همیشه آسودگی و فراغت خود را در جهت تلاش برای بهترین بودن قربانی می‌کنید؟‌ دو روانشناس پیشگام آمریکا به شما نشان خواهند داد که چگونه مي‌توانید به وسلیه‌ی روش‌های کاربردی خود را از این «تله‌»‌های مخرب رها سازید».

برای تهیه این کتاب کافی است از ساعت ده صبح تا شش بعدازظهر با شماره ۹۶۰۴۵693 تماس بگیرید. ارسال برای خرید بالای صدهزار تومان رایگان است.

1399/03/11 | 16:24 0 نظر 313 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید»؛ راهنمای شناخت تله‌های زندگی

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.