خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

شهربازی تعاملی روبوکیدز

«سلام من آرسو هستم.» این اولین جمله‌ای است که با ورود به «شهربازی روبوکیدز» از «آرسو» می‌شنوید. آرسو ربات شهربازی تعاملی روبوکیدز است که تمام داستان این شهربازی درباره او، دوستش سامی و سیاره آنها «روبونوس» است. موجوداتی ضد‌قهرمان و انرژی‌خوار به نام «هیولوسی‌ها» سیاره «روبونوس» حمله کرده‌اند. حالا آرسو و سامی به زمین آمده‌اند تا با کمک زمینی‌ها برای شکست‌دادن هیولوسی‌ها و نجات سیاره‌شان انرژی جمع کنند. 
شهربازی تعاملی-رباتیکی روبوکیدز یک تم‌پارک فناورانه با تم موجودات فضایی است که بازی‌های آن برپایه انرژی و تحرک هستند. روبوکیدز 6 گروه بازی دارد که هر کدام از این گروه‌ها شامل قسمت‌ها و بازی‌های متفاوتی می‌شوند:
1-     ایستگاه ماشین‌های روبونوسی
در ایستگاه ماشین‌های روبونوسی، بازی‌‌های «روبوفایت» و «روبوریس» با هدف افزایش رشد شناختی و اجتماعی fi کمک دسته‌های بی‌سیم است که به صورت فردی و گروهی انجام می‌شود. 
2-    ایستگاه ماجراجویان
در ایستگاه ماجراجویان، «سفینه خاله‌بازی» نقش‌‌های خانوادگی و مهارت‌های زندگی مستقل را آموزش دهد. «ترامپولین» هم از دیگر یکی از محبوب‌ترین بازی‌های روبوکیدز است که سفری ماجراجویانه و پیج در پیج برای بچه‌ها است. 
3-    اتاق جادویی
«تپ تپ تعاملی» و «فرش جادویی» بازی‌هایی با تمرکز بر هماهنگی هرچه بیشتر دست، پا و چشم‌ها است. در این بازی‌ها بچه‌ها باید تلاش کنند تا شکل‌های یکسان که به وسیله مانیتور نمایش داده می‌شود را پیدا کنند. دستگاه‌ها نیز متوجه این هماهنگی در انتخاب اشکال یکسان شده و به بچه‌ها امتیاز می‌دهد.
4-    شن بازی تعاملی
در این بازی تصاویر کامپیوتری از یک دریاچه و ماهی‌های آن را بر روی یک صفحه شنی نمایش داده می‌شود. کودکان باید تلاش کنند تا با تغییر شکل شن‌ها، گود یا پر کردن آن‌ها بتوانند ماهی‌ها را به آب برسانند. 
5-    دونده روبونوسی
در این بازی بچه‌ها به کمک یک دوربین حساس به حرکت در فضای سیاره روبونوس شروع به دویدن می‌کنند. بچه‌ها باید با حرکت، دویدن و پریدن موانع سیاره روبونوس را پشت سر گذاشته و امتیاز کسب کنند. 
6-    کارخانه انرژی و سفینه
بازی کارخانه انرژی و سفینه با هم مرتبط هستند. بچه‌ها در کارخانه انرژی با عبور دادن یک توپ از لا‌به‌لای چرخ‌دنده‌ها باید انرژی و امتیاز لازم برای ادامه بازی را کسب کنند. 
جشن تولد روبوکیدزی
روبوکیدز برای بچه‌ها جشن تولد هم برگزار می‌کند. این جشن با تم روباتیکی و با حضور روبات محبوب روبوکیدز، آرسو برگزار می‌شود.


 

  • کاربریکاربری: سفر به دنیای سرگرمی
  • ظرفیتظرفیت: 50 نفر
  • مناسب برایمناسب برای: 2 تا 14 سال
  • ساعات بازدیدساعات بازدید: 10 تا 22

مشخصات فضای بازدید

  • بلوک: بلوکA
  • طبقه: طبقه همکف
  • مساحت:

امکانات شهربازی تعاملی روبوکیدز

روبوکیدز باغ کتاب، ایستگاه ‌های بازی مختلفی دارد. در هر کدام از این بازی‌ها کودکان تلاشمی‌کنند تا مهارت جدیدی را آموزش ببینند و بخش جدید از قوه خلاقیت آن‌ها فعال شود.د که شامل ایستگاه‌های زیر است:
۱- گفتگو با ربات آرسو و ارسال انرژی بوسیله کهربای انرژی
۲- ماجراجویان
۳- شن بازی تعاملی
۴- ترامپولین تعاملی
۵- اتاق جادویی
۶- ماشین‌های روبونوسی
۷- دونده روبونوسی
با انجام هر بازی، بچه‌ها گوی انرژی می‌گیرند و با ارسال گوی‌ها به کهربای انرژی به آرسو انرژی می‌دهند تا بتواند سیاره اش را نجات دهد و ستاره‌های خاموش را روشن کند.

هزینه ورودی شهربازی تعاملی روبوکیدز

تماس با شهربازی تعاملی روبوکیدز

تلفن: 96045702-021

شهربازی تعاملی روبوکیدز2 نظر 13695 بازدید امتیاز: 3.91 با 34 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 3.91 با 34 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

صالح       چهارشنبه, 17 دی,1399
خیلی جالب به نظر میاد ممنون
صالح       چهارشنبه, 17 دی,1399
خیلی جالب و هیجان انگیز به نظر میاد

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: