بازیکده سالند

«باشگاه سلامت سالند» یک تجربه جدید، جذاب و خلاق در زمینه بازی‌وارسازی است که با هدف (Gamification) با هدف «آموزش دانش سلامت و افزایش فعالیت بدنی» ایجاد شده است. بازیکده سالند با ارائه دو گروه بازی تخته‌ای و حرکتی تلاش کرده است تا نکات سلامت و پزشکی را از طریق بازی و سرگرمی به گروه‌های سنی 9 سال تا بزرگسالان آموزش بدهد.

بازی‌های تخته‌ای کاملاً توسط تیم سالند طراحی و تولید شده است و این امکان وجود دارد که تمام اعضای خانواده در این بازی شرکت کنند. بازیکده سالند در مجموع 12 بازی تخته‌ای و حرکتی دارد. بازی‌های حرکتی از طریق فناوری واقعیت مجازی یا (VR) کار می‌کنند. این بازی‌ها مجموعه‌ای از فعالیت‌های ورزشی و هیجانی مانند اسکی، دوچرخه، تنیس و ... را تشکیل می‌دهند که به تحرک، ورزش، سلامتی و افزایش ضربان قلب کمک می‌کند.  هسته اولیه سالند معلم - پزشکانی هستند که به پیشگیری، آموزش سلامت و اصلاح سبک زندگی، بیشتر از درمان اهمیت می‌دهند. در این باشگاه کودکان و نوجوانان می‌توانند در حین انجام بازی های فکری و ورزشی پرهیجان و پررقابت، نکات سلامت و پزشکی مورد نیاز روزانه شان را یاد بگیرند و خاطره ای به یادماندنی از اردویی آموزشی تجربه کنند.

رسانه ها، مخصوصا بازی های کامپیوتری و موبایلی تاثیر زیادی بر آموزش در سنین نوجوانی دارند اما ماهیت بی تحرک بودن این بازی ها، خود از ریسک فاکتورهای ابتلا به بیماری های گوناگون است. استفاده صحیح از این تکنولوژی در جهت پیشگیری و آموزش سلامت و تلفیق آن با فعالیت های ورزشی، علاوه بر ارتقای سلامت نوجوانان، بر شکوفایی خلاقیت هایشان نیز اثرگذار است.

  • کاربریکاربری: سفر به دنیای سرگرمی
  • ظرفیتظرفیت: 50 نفر
  • مناسب برایمناسب برای: 9 سال به بالا
  • ساعات بازدیدساعات بازدید: 10 تا 21

مشخصات فضای بازدید

  • بلوک: بلوکD
  • طبقه: طبقه همکف
  • مساحت:

امکانات بازیکده سالند

بازی‌های تخته‌ای
بازی‌های حرکتی با استفاده از فناوری واقعیت مجازی (VR

هزینه ورودی بازیکده سالند

تماس با بازیکده سالند

تلفن: 96045751-021

بازیکده سالند0 نظر 71 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.