دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1399/03/06

سرنوشت اختراعات به روایت تصویر

مجموعه‌ی تاریخچه‌ی مصور اختراعات یک مجموعه هشت جلدی است که در هر کدام از آن‌ها با تصویرسازی‌های جذاب و زبانی ساده با تاریخچه‌ی بعضی از این اختراعات حیاتی و مسیری که بشر برای رسیدن به آن‌ها طی کرده، آشنا خواهید شد.

سرنوشت اختراعات به روایت تصویر

یک لحظه تصور کنید: زندگی هر روزه‌مان بدون برق، تلفن، کامپیوتر، هواپیما، تلویزیون و... چه شکلی می‌شد؟ حتی تصورش هم سخت است، نه؟ واقعیت این است که بدون این اختراعات زندگی امروزی واقعا سخت و پیچیده می‌شد. حتی بدون این‌ها، همه‌ی پیشرفت‌هایی که بعدها اتفاق افتاده‌اند و حالا بهشان عادت کرده‌ایم، محو می‌شوند. انگار در یک چشم‌به‌هم‌زدن به قرن‌ها قبل برمی‌گشتیم، جایی که هنوز ابتدایی‌ترین اتفاق‌های حال حاضر، آن موقع بیشتر شبیه معجزه بودند. حتی در حد روشن کردن یک لامپ یا زدن یک کلید. این ابزارها، گجت‌ها و اختراعاتی که زندگی را در حال حاضر دلچسب‌تر و راحت‌تر کرده‌اند، هیچ‌کدام به راحتی به دست نیامده‌اند. هر کدام فراز و نشیب‌های زیادی طی کرده‌اند تا در نهایت تبدیل به اختراعاتی شوند که بودن‌شان این روزها برای ما مثل نفس کشیدن عادی شده‌اند.

مجموعه‌ی تاریخچه‌ی مصور اختراعات یک مجموعه هشت جلدی است که در هر کدام از آن‌ها با تصویرسازی‌های جذاب و زبانی ساده با تاریخچه‌ی بعضی از این اختراعات حیاتی و مسیری که بشر برای رسیدن به آن‌ها طی کرده، آشنا خواهید شد. این هشت جلد از این قرارند: داستان هواپیما، داستان الکتریسیته، داستان رادیو، داستان کشتی، داستان کامپیوتر، داستان دوربین، داستان تلویزیون و داستان تلفن. ‌

این کتاب‌ را می‌توانید حضوری از کتابفروشی‌های «باغ کتاب» تهیه کنید یا از ساعت ده صبح تا شش بعدازظهر با شماره ۹۶۰۴۵۷۶۳ تماس بگیرید. ارسال برای خرید بالای صدهزار تومان رایگان است.

1399/03/06 | 17:11 0 نظر 125 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • سرنوشت اختراعات به روایت تصویر
  • سرنوشت اختراعات به روایت تصویر
  • سرنوشت اختراعات به روایت تصویر

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.