دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1396/09/27
در باغ کتاب برگزار می‌شود

آیین یلدا و رونمایی کتاب نامه‌های نیلی

آیین یلدا و رونمایی از کتاب‌های نامه‌های نیلی، سه شنبه ۲۸ آذر، ساعت ۱۶ در باغ کتاب، سالن سروستان برگزار می‌شود.

آیین یلدا و رونمایی کتاب نامه‌های نیلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب؛ در این برنامه که با همکاری باغ کتاب و انتشارات زعفران برگزار می‌شود، به ترتیب نوشین نیل فروشان مدیر انتشارات زعفران، رجبی نویسنده کتاب‌های نیلی، رجب زاده ویراستار ادبی کتاب، نجف خانی مترجم، رنجبر مترجم، نورآقایی مشارو گردشگری، خوشاهیان نویسنده سخنرانان برنامه هستند.

هم زمان با انجام سخنرانی‌ها و در حاشیه برنامه کارگاه دست ورزی، آموزش صنایع دستی، چیدن پازل، صندلی بازی و مسابقه خط مورس برای تمام سنین برگزار می‌شود.

با توجه به اینکه کتاب‌های نامه‌های نیلی به سه استان سیستان و بلوچستان، خراسان، یزد و کرمان اختصاص دارد، بین سخنرانی‌ها در سه مرحله به ترتیب نیلی در شهر سوخته، نیلی در سرزمین زعفران و نیلی در قلعه گنج، توسط پریسا به آبادی خوانده و در دو مرحله رقص‌های محلی چوب و کرمانجی انجام می‌شود.

جشن یلدا و برگزاری تولد انتشارات نیلی از دیگر برنامه‌های این روز است که در کنار سفره سنتی یلدا ضمن معرفی شب یلدا و فلسفه شکل گیری آن، حافظ خوانی انجام شده و فال حافظ گرفته می‌شود.

در انتهای این برنامه به مناسب هفتمین سالگرد تولد انتشارات زعفران به هفت نفر از برگزیدگان کارگاه و مسابقه خط مورس به رسم یادبود هدایی اهدا می‌شود.

 

1396/09/27 | 17:30 0 نظر 907 بازدید امتیاز: 4.95 با 84 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4.95 با 84 رای
  • آیین یلدا و رونمایی کتاب نامه‌های نیلی

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.