دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1398/09/26
چهاردهمین جشنواره پروژه دانش‌آموزی تبیان در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود؛

رونمایی از پروژه‌های خلاق دانش‌آموزی

چهاردهمین جشنواره پروژه دانش‌آموزی تبیان با شعار «مسئله‌ات را حل کن» در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

رونمایی از پروژه‌های خلاق دانش‌آموزی

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، جشنواره پروژه دانش‌آموزی تبیان در دو بخش رویش و مسابقات چالشی هم‌زمان با هفته پژوهش در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد. این جشنواره دارای دو رویداد مجزای مقدماتی و نهایی است که رویداد مقدماتی آن در تاریخ 28 آذر 98 در این مجموعه بزرگ فرهنگی و هنری برگزار می‌شود.

رویش، بخش جدید جشنواره است که دانش آموزان در آن به حل مسائل خود ، خانواده و پیرامون می‌پردازند. دانش‌آموزان در قالب گروه‌های 1 تا ۶ نفره طی فرایندی مسئله‌ها را شناسایی می‌کنند و به کمک مربیان مجازی، ابعاد و علل مسئله پیدا می‌شود و در نهایت به ایده پردازی و حل مسئله منجر می‌شود.

در بخش مسابقات چالشی نیز دانش آموزان در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف (مانند سازه، مدل‌سازی، شیمی، زیست‌فناوری، هوافضا، شناسایی اخبار جعلی، IOT و ...) و با استفاده از درس‌نامه‌های آموزشی و مشاوره مجازی به رقابت می‌پردازند.

جشنواره پروژه دانش‌آموزی تبیان از سال 1383 شروع به کار کرد و امسال چهاردهمین دوره این جشنواره با هدف گسترش عدالت آموزشی در کشور، توسعه آموزش مسئله محور و تقویت روحیه جست‌وجوگری در دانش آموزان با هدایت و مشاوره‌های اینترنتی مشاوران تبیان است.

1398/09/26 | 15:15 0 نظر 407 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • رونمایی از پروژه‌های خلاق دانش‌آموزی

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.