خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1398/09/16
در باغ کتاب تهران برگزار شد

رونمایی از یک ابر‌قهرمان ایرانی

چهارمین جلد از سری کتاب‌های کمیک ایرانی «ایلیا» در باغ کتاب تهران رونمایی شد.

رونمایی از یک ابر‌قهرمان ایرانی

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، مراسم رونمایی از چهارمین جلد کتاب کمیک ایرانی «ایلیا-تولد یک قهرمان» در باغ کتاب تهران رونمایی شد. این مراسم با روایت محمد نادری، بازیگر برگزار شد و نویسنده، تصویرگر کتاب و جمعی از علاقه‌مندان به داستان‌های مصوردر این برنامه حضور داشتند.

کتاب «ایلیا» به‌عنوان اولین کتاب مجموعه کمیک‌استریپ «ایلیا» به‌تازگی توسط شرکت کمیکا راهی بازار نشر شده است. این مجموعه با محوریت شخصیت‌های ابرقهرمان ایرانی تولید می‌شود. کتاب‌های این مجموعه درباره زندگی ۴ نوجوان از اقشار مختلف جامعه خواهند بود که طی اتفاقاتی به قدرت‌های خارق‌العاده دست پیدا می‌کنند و با نیروهای شرور و اهریمنی مبارزه می‌کنند. تاکنون دو سری از این مجموعه کتاب منتشرشده است.

کتاب «ایلیا» به‌عنوان اولین کتاب مجموعه کمیک‌استریپ «ایلیا» به‌تازگی توسط شرکت کمیکا راهی بازار نشر شده است. این مجموعه با محوریت شخصیت‌های ابرقهرمان ایرانی تولید می‌شود. کتاب‌های این مجموعه درباره زندگی ۴ نوجوان از اقشار مختلف جامعه خواهند بود که طی اتفاقاتی به قدرت‌های خارق‌العاده دست پیدا می‌کنند و با نیروهای شرور و اهریمنی مبارزه می‌کنند. تاکنون دو سری از این مجموعه کتاب منتشرشده است. جلد چهارم ماجراهای دو جلد قبلی را ادامه می‌دهد.

1398/09/16 | 12:44 0 نظر 728 بازدید امتیاز: 2.33 با 27 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 2.33 با 27 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.