خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1398/08/23

هفته کتاب و کتاب‌خوانی مهمان باغ کتاب باشید

باغ کتاب تهران به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی برنامه‌ رونمایی از کتاب، قصه‌خوانی، نمایش و کارگاه برگزار می‌کند.

هفته کتاب و کتاب‌خوانی مهمان باغ کتاب باشید

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، این مجموعه بزرگ فرهنگی و هنری به مناسبت آغاز هفته کتاب و کتاب‌خوانی از روز  جمعه 24 تا پنجشنبه 30 آبان ماه برنامه‌های رونمایی از کتاب، قصه‌خوانی و قصه‌گویی، نمایش خلاق، بازی، کاردستی، کارگاه آموزشی را با حضور کودکان نوجوانان 7 تا 18 و خانواده‌ها برگزار می‌کند.

مراسم افتتاحیه هفته کتاب و کتاب‌خوانی در روز جمعه 24 آبان ماه و هم‌زمان با میلاد با‌سعادت پیامبر اسلام (ص)، همراه با اجرای موسیقی و نمایش و اختتامیه آن نیز 30 آبان ماه مصادف با روز کتاب‌گردی خواهد بود. این برنامه‌ها هرروز در دو نوبت صبح و عصر و به همت کتاب‌فروشی کودک و نوجوان باغ کتاب تهران بر‌پا می‌شود.

برنامه‌های نوبت صبح هفته کتاب در قالب اردو‌های دانش‌آموزی و با تمرکز بر روی نمایش خلاق، قصه‌گویی، کاردستی و رونمایی از کتاب بوده و برنامه‌های نوبت عصر به صورت عمومی و با تمرکز بر کارگاه‌های آموزشی مانند مهارت‌های کنترل خشم برای کودکان و آشنایی با کمیک ایرانی برگزار خواهد شد.

بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ۲۳ تا ۳۰ آبان‌ماه با مشارکت بیش از۶۰ نهاد و سازمان در سراسر کشور بربرگزار می‌شود.

بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ 23 تا 30  آبان‌ماه با مشارکت بیش از ۶۰ نهاد و سازمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

1398/08/23 | 14:05 0 نظر 348 بازدید امتیاز: 4 با 4 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4 با 4 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.