دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

«معماران معاصر تهران» مهمان باغ کتاب
بیست و یکمین نشست «چهارشنبه‌های تهران» برگزار می‌شود
 

«معماران معاصر تهران» مهمان باغ کتاب

با حضور کارشناسان، محققان و نویسندگان مختلف بیست و یکمین برنامه چهارشنبه‌های تهران باغ کتاب با موضوع «معماران معاصر تهران» برگزار می‌شود.
ﺳﻪشنبه، 14 آبان 1398 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، بیست و یکمین برنامه از سلسله برنامه‌های «چهارشنبه‌های تهران» از ساعت 18 تا 20:30 روز چهارشنبه 15 آبان ماه برپا خواهد شد. میزبان این هفته رضا فیضی، پژوهشگر معماری و شهرسازی است. برنامه این هفته با موضوع «معماران معاصر تهران» و با هدف بررسی ابعاد مختلفی از تاریخچه معماران معاصر و نقش‌آفرینان برتر این عرصه برگزار می‌شود.

«چهارشنبه‌های تهران» در این هفته به بررسی «بنیان‌های معماری معاصر ایران» با حضور اسکندر مختاری؛ پژوهشگر معماری و شهرسازی، «اولویت عملکرد در آثار «سیاوش تیموری» با حضور فرزاد سپهر؛ مدرس معماری، «بررسی معماری معاصر ایران» با حضور سیاوش تیموری؛ معمار و شهرساز شناخته‌شده کشور اختصاص خواهد یافت. همچنین پخش دو مستند کوتاه درباره هوشنگ سیحون و ایرج اعتصام؛ از دیگر بخش‌های این برنامه است.

فصل دوم برنامه «چهارشنبه‌های تهران» که از ابتدای پاییز، هر چهارشنبه در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود، از دریچه معماری، تاریخ، فرهنگ، خرده‌فرهنگ‌ها و شناسه‌های مکانی به بررسی شهر تهران می‌پردازد. برنامه‌های قبلی با موضوع خیابان سی تیر، بهارستان، موزه‌های تهران، آرامستان‌ها و خفتگان تهران و میدان توپخانه برگزار شده است. محل برگزاری این برنامه در روزهای چهارشنبه هر هفته در راهروی سروستان باغ کتاب تهران است.   

تصاویر
  • «معماران معاصر تهران» مهمان باغ کتاب
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: