خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1396/06/30
مدیر باغ کتاب در جشنواره" سیمرغ شمایید"

باغ کتاب مکانی برای بروز خلاقیت هاست

مدیر باغ کتاب با اشاره به اینکه باید کار را تولید کرد و فقط نباید به دنبال به دست آوردن مشاغل دولتی آماده باشیم، گفت: باغ کتاب مکانی برای بروز خلاقیت هاست.

باغ کتاب مکانی برای بروز خلاقیت هاست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب؛ چهارمین جشنواره" سیمرغ شمایید" با هدف صلح جهانی با حضور هیرویاسو کوبایاشی سفیر ژاپن در ایران و سید مجید حسینی مدیر باغ کتاب برگزار شد. 
هیرویاسو کوبایاشی ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره، اظهار کرد: براساس اعتقاد مردم ژاپن ساخت هزار درنا می تواند شما را به خوشحالی برساند و آرزوی تان را برآورده کند. 
وی افزود: ساخت 30 هزار درنا در ایران با هدف صلح و اهدای آن به کودکان کار، کوکان بد سرپرست و بی سرپرست و مراکز نگهداری جانبازان برای انتقال حس خوب و دوستی بسیار ارزشمند است. 
سفیر کشور ژاپن از برگزاری این جشنواره و ترویج هنر اوریگامی در ایران ابراز خرسندی کرد و افزود: از اینکه فرهنگ ژاپن در خدمت چنین هدف نوع دوتانه ای قرار گرفته است بسیار خوشحالم. 
در ادامه این جشنواره سید مجید حسینی، مدیر باغ کتاب، جشنواره" سیمرغ شمایید" را برنامه ای برای نشان دادن خلاقیت ها و نگاه های متفاوت دانست و اظهار کرد: شما ثبت کردید می توان با یک نگاه متفاوت به یک هنر شغل تولید کرد. 
وی با بیان اینکه باغ کتاب هم فقط یک ساختمان نیت و مکانی برای کشف خلاقیت در زمینه های متفاوت است، بیان کرد: تمام تلاش مان را کرده ایم که در باغ کتاب به علم و خلاقیت نگاه جدیدی داشته باشیم. 
مدیر باغ کتاب با اشاره به اینکه کار را باید تولید کرد و فقط نباید به دنبال به دست آوردن مشاغل دولتی آماده باشیم، تصریح کرد: بر اساس نظر سنجی های مختلف به این نتیجه رسیدم که نظام آموزشی ما بیمار است و فقط افراد را به سمت افسردگی می برد و خلاقیت را سرکوب می کند. به همین دلیل باغ کتاب را به عنوان مکانی برای بروز خلاقیت ها به مردم ارائه کردیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1396/06/30 | 19:56 0 نظر 1446 بازدید امتیاز: 4.92 با 335 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 4.92 با 335 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.