دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1398/05/21
پیشنهاد مطالعه کتاب به مناسبت عید سعید قربان

آشنایی با پدر پیامبران

باغ کتاب تهران به مناسبت عید سعید قربان مطالعه کتاب «پدر پیامبران در قرآن» را به علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی پیشنهاد می‌کند.

آشنایی با پدر پیامبران

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، کتاب «پدر پیامبران در قرآن» به بررسی داستان حضرت ابراهیم(ع) از زوایای دینی، تاریخی، فلسفی و ادبی می‌پردازد که توسط حبیب‌الله عباسی نوشته شده است. این کتاب را انتشارات سخن در ۳۵۸ صفحه به بازار عرضه کرده است. این کتاب در قطع وزیری و جلد سلفون در قفسه‌های کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب تهران(سروستان) در دسترس علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی قرار دارد.
حضرت ابراهیم(ع) نیای اصلی تمام دین‌های ابراهیمی یهودیت، مسیحیت و اسلام (که همه تک خدایی هستند) است. این سه دین او را به طریق زیر نیا می‌شمرند: یهودیت و مسیحیت از طریق اسحاق (پسر دوم ابراهیم از سارا) و اسلام از طریق اسماعیل (پسر اول ابراهیم از هاجر). از روی این باور به این سه دین، دین‌های ابراهیمی هم گفته می‌شود.
داستان ابراهیم(ع) در کتاب پیدایش از عهد عتیق و نیز در قرآن نقل شده است. نحوه به دنیا آمدن ابراهیم در قرآن به طور کامل نیامده، اما در دیگر کتاب‌های اسلامی ماجرای ولادت ابراهیم(ع) آمده است.
کتاب «پدر پیامبران در قرآن» را می‌توانید از کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب تهران(سروستان) تهیه کنید. این کتاب‌فروشی با دارا بودن بیش از 80 هزار عنوان کتاب و کالای فرهنگی همه روزه از ساعت 10 تا 23 پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

1398/05/21 | 14:05 0 نظر 664 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • آشنایی با پدر پیامبران

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.