1398/05/17
پیشنهاد مطالعه کتاب به مناسبت روز خبرنگار

پیش به سوی روزنامه‌نگاری آنلاین

باغ کتاب تهران به مناسبت روز خبرنگار مطالعه کتاب «روزنامه‌نگاری آنلاین؛ مفاهیم و چالش‌ها» از انتشارات ثانیه را پیشنهاد می‌کند.

پیش به سوی روزنامه‌نگاری آنلاین
به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، كتاب «روزنامه‌نگاري آنلاين: مفاهيم و چالش‌ها» نوشته جين سينگر و مارك ديوز با گزيده و ترجمه محمود سلطان‌آبادي و مقدمه‌اي از پروفسور يحيي كمالي‌پور (رئيس بخش روزنامه‌نگاري و ارتباطات جمعي دانشگاه ايالتي كاروليناي شمالي، آمريكا)  منتشر شده است. این کتاب در بخش کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب تهران(سروستان) موجود است و در دسترس علاقه‌مندان به حوزه روزنامه‌نگاری و خبرنگاری قرار دارد.
در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «امروزه شبكه جهاني وب و تكنولوژي‌هاي ديجيتال قدرتمندترين، سريع‌ترين و در عين‌حال تعاملي‌ترين كانال‌هاي ارتباطي در سطح جهان هستند. اين ابزارها نه‌تنها همه جنبه‌هاي زندگي روزانه ما را تغيير داده‌اند، بلكه باعث ظهور روش‌ها و مشاغل زيادي مانند روزنامه‌نگاري الكترونيك‌، تجارت الكترونيك‌، بانكداري الكترونيك، دولت الكترونيك و غيره شده‌اند.»
مقالات انتخاب‌‌شده در اين كتاب كه نوشته جين سينگر، استاد برجسته دانشگاه آيوواي آمريكا و مارك ديوز، استاد دانشگاه ليدن هلند و ايندياناي آمريكاست، به مفاهيم و چالش‌هاي روزنامه‌نگاري آنلاين و تغييرات تازه‌اي كه در رويه و عمل روزنامه‌نگارانه با تحول تكنولوژي همراه شده است، مي‌پردازد.
کتاب «روزنامه‌نگاری آنلاین؛ مفاهیم و چالش‌ها» را می‌توانید از کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب تهران(سروستان) تهیه کنید. این کتاب‌فروشی با دارا بودن بیش از 80 هزار عنوان کتاب و کالای فرهنگی همه روزه از ساعت 10 تا 23 پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

1398/05/17 | 10:03 0 نظر 47 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.