1398/05/17
پیشنهاد مطالعه کتاب به مناسبت روز خبرنگار

پیش به سوی روزنامه‌نگاری آنلاین

باغ کتاب تهران به مناسبت روز خبرنگار مطالعه کتاب «روزنامه‌نگاری آنلاین؛ مفاهیم و چالش‌ها» از انتشارات ثانیه را پیشنهاد می‌کند.

پیش به سوی روزنامه‌نگاری آنلاین
به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، كتاب «روزنامه‌نگاري آنلاين: مفاهيم و چالش‌ها» نوشته جين سينگر و مارك ديوز با گزيده و ترجمه محمود سلطان‌آبادي و مقدمه‌اي از پروفسور يحيي كمالي‌پور (رئيس بخش روزنامه‌نگاري و ارتباطات جمعي دانشگاه ايالتي كاروليناي شمالي، آمريكا)  منتشر شده است. این کتاب در بخش کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب تهران(سروستان) موجود است و در دسترس علاقه‌مندان به حوزه روزنامه‌نگاری و خبرنگاری قرار دارد.
در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است: «امروزه شبكه جهاني وب و تكنولوژي‌هاي ديجيتال قدرتمندترين، سريع‌ترين و در عين‌حال تعاملي‌ترين كانال‌هاي ارتباطي در سطح جهان هستند. اين ابزارها نه‌تنها همه جنبه‌هاي زندگي روزانه ما را تغيير داده‌اند، بلكه باعث ظهور روش‌ها و مشاغل زيادي مانند روزنامه‌نگاري الكترونيك‌، تجارت الكترونيك‌، بانكداري الكترونيك، دولت الكترونيك و غيره شده‌اند.»
مقالات انتخاب‌‌شده در اين كتاب كه نوشته جين سينگر، استاد برجسته دانشگاه آيوواي آمريكا و مارك ديوز، استاد دانشگاه ليدن هلند و ايندياناي آمريكاست، به مفاهيم و چالش‌هاي روزنامه‌نگاري آنلاين و تغييرات تازه‌اي كه در رويه و عمل روزنامه‌نگارانه با تحول تكنولوژي همراه شده است، مي‌پردازد.
کتاب «روزنامه‌نگاری آنلاین؛ مفاهیم و چالش‌ها» را می‌توانید از کتابفروشی بزرگسال باغ کتاب تهران(سروستان) تهیه کنید. این کتاب‌فروشی با دارا بودن بیش از 80 هزار عنوان کتاب و کالای فرهنگی همه روزه از ساعت 10 تا 23 پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

1398/05/17 | 10:03 0 نظر 193 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

نام

ایمیل

وب سایت

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.