دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

مورگان فريمن و برد پيت، اين هفته در باغ كتاب
 

مورگان فريمن و برد پيت، اين هفته در باغ كتاب

هفتمین برنامه «فیلم و گپ» اين هفته به نمایش، نقد و گفت‌و‌گو پیرامون فیلم «هفت» ساخت ديويد فينچر اختصاص دارد.
دوشنبه، 14 مرداد 1398 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، «هفت» فیلمی روان‌شناسانه محصول سال 1995 هالیوود و اثر کارگردان نام‌آشنای سینما «دیوید فینچر» است. در اين فيلم بازیگرانی نظیر «برد پیت»، «مورگان فریمن» و «کوین اسپیسی» ایفای نقش کرده‌اند. فیلم از ساعت 18 در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران نمایش داده می‌شود و پس از آن سعید قطبی‌زاده، منتقد شناخته‌شده سینما به نقد و گفت‌وگو درباره آن می‌پردازد.
«هفت» روایت دو کارآگاه با بازی مورگان فریمن و برد پیت است که درگیر پرونده قتل‌های عجیبی می‌شوند. پرونده‌ای که در آن قاتلی زنجیره‌ای به طرز عجیبی قربانیان خود را می‌کشد. قاتلی که مقتولانش را بر اساس هفت گناه کبیره (تکبر، طمع، شهوت، غضب، شکم‌پرستی، حسد و تنبلی) به قتل می‌رساند و آن‌ها را طوری از بین می‌برد که یادآور گناهی باشد که مرتکب شده‌اند. فیلم در طول 127 دقیقه، تلاش این دو کارگاه را برای پیدا کردن سرنخی از این قاتل باهوش به تصویر می‌کشد.
فیلم «هفت» در زمان اکران خود به رکورد خوبی از فروش در آمریکا و سایر کشور‌ها دست یافت و توانست به یکی از 10 فیلم پر‌فروش همان سال تبدیل شود. همچنین در شصت و هشتمین دوره جوایز اسکار، این فیلم نامزد دریافت عنوان بهترین تدوین شد.
بعد از نمايش اين فيلم در برنامه «فيلم و گپ» سعید قطبی‌زاده، منتقد شناخته شده سینما به نقد فیلم، سینمای ديويد فینچر، ژانر فیلم، بستر و زمینه فیلم خواهد پرداخت. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند پس از شنیدن نقد‌ به صحبت و گفت‌و‌گو پیرامون فیلم بپردازند.
برنامه «فیلم و گپ» یکی از برنامه‌های فرهنگی باغ کتاب است که هر چهارشنبه به نمایش و نقد فیلم‌های مطرح سینمای جهان می‌پردازد. هفتمین برنامه «فیلم و گپ» چهارشنبه از ساعت 18 در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت تیوال برای خرید بلیت اقدام کنند.

تصاویر
  • مورگان فريمن و برد پيت، اين هفته در باغ كتاب
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: