خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

جشن هفتمین سالروز تأسیس باغ کتاب تهران برگزار می‌شود
 

جشن هفتمین سالروز تأسیس باغ کتاب تهران برگزار می‌شود

جشن هفتمین سالروز تأسیس باغ کتاب تهران روز پنجشنبه 14 تیرماه در این مجموعه علمی و فرهنگی برگزار می‌شود.
چهارشنبه، 13 تیر 1403 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، جشن هفتمین سالروز تأسیس باغ کتاب تهران، با بخش‌های مختلفی از جمله قصه‌گویی، نمایش عروسکی، قرعه‌کشی و اهداء جایزه در فروشگاه کتاب کودک و نوجوان (بوکتاب) برگزار خواهد شد. در این برنامه، مریم فهیم‌پور تسهیلگر کتاب کودک و امیر جهان‌پور فعال حوزه کودک حضور دارند. 
جشن هفتمین سالگرد تأسیس باغ کتاب با بخش‌های مختلف از جمله قصه‌گویی، بازی، نمایش عروسکی، قرعه‌کشی و اهداء جایزه برگزار خواهد شد. در این برنامه تسهیلگران و مروجان کتاب نیز قصه‌های جذاب و شنیدنی برای حضار روایت می‌کنند. 
این برنامه روز پنجشنبه 14 تیرماه از ساعت 17 در فروشگاه کتاب کودک و نوجوان باغ کتاب (بوکتاب) به نشانی بزرگراه حقانی حقانی غرب به شرق، خروجی کتابخانه ملی برگزار می‌شود. 
باغ کتاب تهران، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه کتاب و سرگرمی‌های خانوادگی کشور، در 12 تیر 1396 افتتاح شد و امسال هفتمین سالروز تأسیس خود را جشن می‌گیرد. این مجموعه در اراضی عباس آباد، با زیربنای 65 هزار متر مربع و وسعت 110 هزار متر مربع، در دو طبقه ساخته شده است. باغ کتاب با طولی حدود 550 متر و عرضی نزدیک به 70 متر، نه تنها بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی ایران بلکه یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی و آموزشی کشور به شمار می‌رود.
 

تصاویر
  • جشن هفتمین سالروز تأسیس باغ کتاب تهران برگزار می‌شود
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: