خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1396/12/15
محمدرضا شفیعی کدکنی

باغ کتاب باید به شهرهای دیگر برود

دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی / استاد دانشگاه و محقق ادبی
باید مجموعه هایی نظیر باغ کتاب تهران را در دیگر شهرهای کشور هم داشته باشیم. حتی در شهر تهران هم وجود شعبات مختلف با چنین رویکردی می تواند مخاطبین بیشتری را جذب کند. در کشور ما به کودکان و نوجوانان کمتر پرداخته شده است. اگر بخواهیم جامعه بهتری داشته باشیم باید برای کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری کنیم.

نویسنده و شاعر مطرح کشورمان، باغ کتاب تهران را مکانی بین المللی دانست و گفت: باغ کتاب باید در مقیاس های مختلف به شهرهای دیگر برود.

دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی - باغ کتاب باید به شهرهای دیگر برود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب، دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی در حاشیه بازدید از باغ کتاب این مجموعه را مکانی بین المللی دانست و اظهار کرد: باید مجموعه هایی نظیر باغ کتاب تهران را در دیگر شهرهای کشور هم داشته باشیم. حتی در شهر تهران هم وجود شعبات مختلف با چنین رویکردی می تواند مخاطبین بیشتری را جذب کند.
وی عنوان کرد: در کشور ما به کودکان و نوجوانان کمتر پرداخته شده است. اگر بخواهیم جامعه بهتری داشته باشیم باید برای کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری کنیم.
این استاد دانشگاه، با اشاره به اینکه باغ کتاب یک مجموعه بین المللی است، افزود: تا به حال هیچ جای دنیا چنین نمونه ای که تا این اندازه به بحث علم و کتاب پرداخته باشد، ندیدم.
شفیعی کدکنی با توجه به گالری 1700 متر مربعی باغ کتاب، خاطر نشان کرد: موسیقی فاخر و نقاشی هنرمندان دو گزینه ای هستند که در باغ کتاب نباید از آن ها غافل بود و باید برنامه های ویژه ای برای شان در نظر گرفته شود.

 

 

 

 

1396/12/15 | 19:21 1 نظر 1948 بازدید امتیاز: 2.22 با 27 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 2.22 با 27 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

افشین سهرابی       دوشنبه, 26 آذر,1397
استاد شفیعی کدکنی یه گنج تموم نشدنی هستن. کاش تا زنده اند قدرشون رو بیشتر بدونیم

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: