دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

سینمای انگلیس مهمان باغ کتاب تهران
ششمین «فیلم و گپ» با نمایش فیلم «به پیت تکیه کن» برگزار می‌شود
 

سینمای انگلیس مهمان باغ کتاب تهران

برنامه «فیلم و گپ» باغ کتاب تهران چهارشنبه این هفته به نمایش فیلم «به پیت تکیه کن» از سینمای انگلیس اختصاص دارد.
یکشنبه، 06 مرداد 1398 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، فیلم«به پیت تکیه کن» محصول سال 2017 انگلیس است و نویسندگی و کارگردانی آن را «اندرو هیگ» بر عهده داشته است. این فیلم، درامی با بازی «چارلی پلامر» و «کلویی سونی» است و آن را بر اساس رمانی به همین نام ساخته‌اند. فیلم، داستان چارلی پسر نوجوانی را روایت می‌کند که در آرزوی داشتن خانه، غذای گرم و مدرسه تصمیم می‌گیرد که برای یک مربی اسب کار کند. این فیلم 121 دقیقه‌ای، به ماجرای دوستی و وابستگی چارلی و اسبش «پیت» و کشف دنیایی جدید توسط این دو می‌پردازد.

فیلم «به پیت تکیه کن» در سال 2017 توانست جایزه بهترین بازیگر جوان در بخش رقابت اصلی جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز را برای بازیگر نقش اول آن «چارلی پلامر» به ارمغان آورد.

در بخش نقد و بررسی فیلم هم سعید قطبی‌زاده، منتقد شناخته شده سینما، به بررسی فیلم از دریچه محتوا و تکنیک می‌پردازد و درباره روایت فیلم، کلیات ژانر، کارگردانی و سینمای انگلیس صحبت می‌کند.

برنامه«فیلم و گپ» چهارشنبه هر هفته از ساعت 18 تا 22 به میزبانی سعید قطبی‌زاده در سالن شماره 8 باغ کتاب تهران برگزار می‌شود و به نمایش و نقد فیلم‌های برتر سینمای جهان می‌پردازد. ششمین برنامه «فیلم و گپ» در حالی برگزار می‌شود که برنامه‌های گذشته به نقد و بررسی فیلم‌هایی از سینمای فرانسه، کره جنوبی، آمریکا، ترکیه و ژاپن گذشت. علاقه‌مندان به این برنامه می‌توانند از طریق سایت تیوال برای خرید بلیت اقدام کنند.
لینک سایت تیوال جهت تهیه بلیت
https://www.tiwall.com/p/lean-on-pete-2 

تصاویر
  • سینمای انگلیس مهمان باغ کتاب تهران
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: