خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1396/05/31
محمدرضا حکیمی در بازدید از باغ کتاب

عدالت رکن اساسی جامعه است

محمدرضا حکیمی
محمدرضا حکیمی، در حاشیه بازدید از مجموعه باغ کتاب تهران تالار علم کودک را بسیار قابل تامل دانست و اظهار کرد: عدالت رکن اساسی جامعه است که باید در تمام جوانب رعایت شود.

محمدرضا حکیمی، متفکر و نویسنده ایرانی- اسلامی با حضور در باغ کتاب تهران از فروشگاه های کتاب بزرگسال، تالار علم نوجوان، تالار علم کودک و باغ زمین شناسی بازدید کرد.

محمدرضا حکیمی - عدالت رکن اساسی جامعه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی باغ کتاب، محمدرضا حکیمی، در حاشیه بازدید از مجموعه باغ کتاب تهران تالار علم کودک را بسیار قابل تامل دانست و اظهار کرد: عدالت رکن اساسی جامعه است که باید در تمام جوانب رعایت شود.

 وی در این خصوص به رسیدگی امام علی (ع) به شکایت زنی از همسرش اشاره کرد و افزود: امام علی(ع) در زمان خلافت خود كار رسیدگی به شكایات را خودش به عهده می گرفت و به كس دیگری واگذار نمی كرد.

 حکیمی ادامه داد: روزهای بسیار گرم كه به طور معمول مردم، نیمروز در خانه های خود استراحت می كردند، بیرون دارالاماره در سایه دیوار می نشست كه اگر كسی شكایتی داشته باشد بدون واسطه و مانع شكایت خود را مطرح کند. گاهی در كوچه ها و خیابان ها راه می افتاد و اوضاع عمومی را از نزدیك تحت نظر می گرفت.

 وی عنوان کرد: در یکی از این روزهای گرم زنی که همسرش او را از خانه بیرون کرده بود شکایت شوهرش را نزد امام علی(ع) برد و ایشان همان لحظه به دادخواهی زن نزد همسرش رفت.

1396/05/31 | 19:06 0 نظر 2003 بازدید امتیاز: 2.33 با 27 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: 2.33 با 27 رای

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.