خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

میزبانی باغ کتاب از اختتامیه دومین دوره آموزشی علوم اعصاب شناختی
 

میزبانی باغ کتاب از اختتامیه دومین دوره آموزشی علوم اعصاب شناختی

مراسم اختتامیه دومین دوره آموزشی علوم اعصاب شناختی عصر روز سه‌شنبه 25 اردیبهشت به میزبانی باغ کتاب برگزار شد.
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403 | Article Rating

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران، دومین دوره آموزشی بین المللی علوم اعصاب شناختی درحوزه پیشگیری و درمان اعتیاد: ازمطالعه حیوانی تا نقشه برداری مغزانسان با حضور شقایق حق‌جو رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی ریاست جمهوری، محمد مهدوی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و جمعی از محققان حوزه علوم اعصاب شناختی در باغ کتاب تهران برگزار شد. در این رویداد اساتید، محققان و متخصصان مراکز علمی و تخصصی داخلی و خارجی، آخرین یافته‌ها و دانسته‌های تحقیقاتی و پژوهشی خود را در حوزه علوم اعصاب و اعصاب شناختی را ارائه کردند.
این دوره آموزشی با هدف فراهم کردن فرصتی برای دانشجویان، محققان و پژوهشگران برای ارائه یافته‌ها، اطلاعات و تبادل تجارب در حوزه‌های علوم اعصاب‌، علوم اعصاب سلولی‌، علوم اعصاب شناختی و علوم اعصاب محاسباتی برگزار شد.
در این رویداد آموزشی، اساتید و محققان و متخصصان از مراکز علمی و تخصصی داخلی و خارجی آخرین یافته‌ها و دانسته‌های تحقیقاتی و پژوهشی خود درحوزه علوم اعصاب و اعصاب شناختی را ارائه دادند.
این رویداد علمی توسط سازمان بین‌المللی مطالعات مغز (ایبرو) و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی، انجمن علوم اعصاب ایران و آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز و به میزبانی باغ کتاب تهران در قالب سخنرانی‌ها، جلسات عملی و برپایی کارگاه‌ها با تمرکز بر تکنیک‌های آموزشی برپا شد.
 

تصاویر
  • میزبانی باغ کتاب از اختتامیه دومین دوره آموزشی علوم اعصاب شناختی
  • میزبانی باغ کتاب از اختتامیه دومین دوره آموزشی علوم اعصاب شناختی
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: