خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

جوابیه باغ کتاب درباره افتتاح سینما روباز
 

جوابیه باغ کتاب درباره افتتاح سینما روباز

سینمای روباز باغ کتاب اکنون برای پخش سه فیلم در سه سانس به صورت همزمان آمادگی داشته و موفق شده است تا تمامی مجوزهای لازم برای قرار گرفتن در مجموعه شبکه پخش سینمایی کشور و بلیت فروشی رسمی را کسب کند.
پنجشنبه، 06 مهر 1402 | Article Rating

باغ کتاب تهران با عنایت به خبر منتشر شده در شبکه شرق با عنوان «بحران دستاورد در شهرداری زاکانی» و خبرگزاری «خبرآنلاین» با عنوان «بحران دستاورد در شهرداری تهران؛ یک سینما را چند بار افتتاح می‌کنی آقای زاکانی؟» جوابیه‌ای به شرح زیر منتشر کرد:
به دنبال آغاز به کار سینمای روباز در بام باغ کتاب که روزچهارشنبه 6 مهر 1402 و در آغاز سال تحصیلی، با حضور وزیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاحیه اکران پویانمایی بچه زرنگ انجام شد، نکاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه می‌شود:
همان گونه که در گزارش منتشر شده دیگری از شبکه محترم «شرق» تحت عنوان "افتتاح سینما «روباز» باغ کتاب با ۶۰۰ صندلی/ اولویت پخش با فیلمهای کودکان و نوجوانان" در تاریخ 5 مهر ساعت 22 اشاره شده، سینما روباز باغ کتاب با ظرفیت خوب و مناسب، محلی برای استفاده خانواده‌های ایرانی از یک محیط استاندارد و جذاب و البته متفاوت، برای دیدن فیلم‌های اکران روز است. از سوی دیگر هر سالن و محل اجتماع در هر نقطه از ایران، شرایط استاندارد و قانونی برای نمایش فیلم را ندارد. چینش صندلی‌ها، سیستم صوتی، دستگاه‌های اکران فیلم و ده‌ها شرط ویژه دیگر، از حداقل‌های لازم برای اکران فیلم در یک سینما است.
در همین رابطه به استحضار مردم ارجمند تهران می‌رساند در دو ماه اخیر برای تبدیل آمفی‌تئاتر به سینما روباز با تغییر در پردازنده دستگاه ال ای دی، کالیبره کردن تصویر، کابل‌کشی استاندارد صوت و تصویر، نصب سرور سینمایی، استقرار تجهیزات صوت حرفه‌ای و تغییرات و تعمیرات محیطی لازم، بالاترین درجه کیفی سینما برای ورود به اکران عمومی کشور کسب گردیده است. سینمای روباز باغ کتاب اکنون برای پخش سه فیلم در سه سانس به صورت همزمان آمادگی داشته و موفق شده است تا تمامی مجوزهای لازم برای قرار گرفتن در مجموعه شبکه پخش سینمایی کشور و بلیت فروشی رسمی را کسب کند.
پیش از این آیین افتتاح آمفی‌تئاتر روباز در خبری با عنوان "آیین افتتاح پردیس تئاتر و موسیقی، آمفی‌تئاتر روباز و فروشگاه آنلاین باغ کتاب تهران، در تاریخ سه‌شنبه ۱۲ مردادماه ۱۴۰۰ با حضور پیروز حناچی شهردار وقت تهران برگزار شده است که اخبار مربوطه هنوز در خبرگزاری‌های مختلف در دسترس است."
شائبه دیگری که در حاشیه گزارش شبکه محترم شرق ممکن است در ذهن مخاطب ایجاد شود، بحث حضور شهردار برای افتتاح سینمای روباز است که تأکید می‌شود شهردار تهران در افتتاح سینما روباز حضور نداشته است و حضور وزیر آموزش و پرورش نیز ماهیت حمایتی از یک اثر فرهنگی تولید داخل، حوزه کودک و نوجوان داشته و به دعوت عوامل فیلم "بچه زرنگ" جهت حضور در افتتاحیه اکران فیلم انجام شده است.
لذا سینما روباز باغ کتاب به عنوان بزرگترین سینمای روباز کشور با نمایش پویانمایی بچه زرنگ وارد جرگه سینماهای کشور شد و از این به بعد پذیرای همشهریان گرانقدر تهرانی خواهد بود.
تصاویر
  • جوابیه باغ کتاب درباره افتتاح سینما روباز
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: