دریافت اپلیکیشن اندروید باغ کتاب

 خرید اینترنتی کتاب و محصولات فرهنگی

1398/03/29
مسجدجامعی با دعوت از مردم و مدیران شهری برای پیوستن به پویش:

شهرداری تهران در حوزه تبلیغات شهری از « با مهر تا مهر » حمایت کند

عضو شورای اسلامی شهر تهران با دعوت از مردم، مسئولان و مدیران شهری برای پیوستن به پویش «با مهر تا مهر» از شهرداری تهران خواست در زمینه تبلیغات شهری با این پویش همکاری بیشتری کند.

شهرداری تهران در حوزه تبلیغات شهری از « با مهر تا مهر » حمایت کند

به گزارش روابط عمومی باغ کتاب تهران و به نقل از مهر، 

احمد مسجدجامعی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: گروهی از کارشناسانی که امور مربوط به مناطق سیل‌زده را پیگیری می‌کنند گزارشی تهیه کردند که بر اساس آن، هر چند مردم خیلی رنج دیدند و زندگی‌شان به گل نشسته اما با آزردگی خاطر به خانه‌هایشان بازگشتند.

وی افزود: همین گزارش‌ها حاکی‌ست کودکان این مناطق شرایط آسیب‌پذیرتری دارند و عموماً در گرفتاری‌های خانواده‌های آسیب دیده از سیل فراموش شدند و نیازها و خواسته‌هایشان کمتر مورد توجه قرار گرفته است. بر این اساس فراخوانی داده شد که بازی و شادی حق کودکان است و از شهروندان دعوت کردیم که اسباب بازی و نوشت‌افزار را برای کودکان تأمین کنند و برای اجرای این پویش، روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد را اختصاص دادیم.

مسجدجامعی با بیان اینکه بسیاری از شخصیت‌ها و تشکل‌ها در این پویش همراه شدند، تصریح کرد: انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان، انجمن تصویرگران ایران، انجمن تولید کنندگان اسباب بازی، جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان، باغ کتاب، شهر کتاب و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از جمله این نهادهای فرهنگی بوده‌اند.

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه افزود: شهرداری تهران در موضوع سیل استان خوزستان و لرستان مسئولیت‌های سخت‌افزاری داشت که انجام هم داد ولی در این کار خیر عمومی و شهروندی می‌تواند همکاری بیشتری مثلاً در زمینه تبلیغات شهری داشته باشد.

وی در انتها با دعوت از مردم و مدیران شهری گفت: از همکاران خود در شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت می‌کنم روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد در این امر خیر مشارکت کنند؛ چون این رخداد در سطح ملی است و از سوی سازمان هلال احمر هماهنگ می‌شود که کار خوبی‌ست و باید از آن حمایت کرد.

1398/03/29 | 11:16 0 نظر 906 بازدید امتیاز: با 0 رای Article Rating
شما به این مطلب چه امتیازی می دهید؟
امتیاز: با 0 رای
  • شهرداری تهران در حوزه تبلیغات شهری از « با مهر تا مهر » حمایت کند

نظرات

نظر شما برای ما مهم است ...

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.